Nejlepší obálky nudistických magazínů za poslední léta 1.

Publikováno: 03.03.2012 10:06 | Petr Hájek
Některé jsou spíše umělecké, jiné šokující a třetí prostě dokumentační, ale jedno mají všechny společné - do jedné jde o hold ženské kráse...

Dixie Chicks, Entertainment Weekly

Když se někdo chystá spáchat skandál, tak většinou dělá vše pro to, aby to bylo s co nejmenším dopadem, ne tak Dixie Chicks ale... Tato nejlépe prodávaná countryová skupina se v březnu 2003 během války v Iráku negativně vyjádřila o prezidentovi a naznačila, že se stydí, že je ze stejného státu jako on. Když se pak za pár měsíců objevila skupina na obálce Entertainment Weekly, nesla na své kůži tetování jako "Dixie Sluts" a "Saddam's Angels".

 

2012-03-03-1

 

Janet Jackson, Rolling Stone

O solidní odezvu se postarala v roce 1993 tehdy 24letá Janet Jackson. Po podepsání 50milionového kontraktu u Virgin Records se objevila s vyzývavým albem "janet". Pozornost vzbudilo hlavně to, že fotograf Patrick Demarchelier ji vyfotil od půlky těla nahou a její hrudník zakrývaly pouze ruce jejího přítele Rene Elizonda.

 

2012-03-03-1

 

Lindsay Lohan, New York

6 týdnů před tím, nežli se předávkovala Marilyn Monre nafotil ji Bert Stern v sérii snímků The Last Sitting. O 46 let později jej zaujala Lindsay Lohan se svojí skandální minulostí, takže se rozhodl něco podobného nafotit i s ní. Ze strany Lindsay Lohan bylo prý rozhodování krátké, jelikož ona sama měla Marilyn ráda, bydlela v domě po ní, takže fotit podobnou věc pro ní byla spíše pocta než "kšeft".

 

2012-03-03-1

 

Scarlett Johansson a Keira Knightley, Vanity Fair

V časopise Vanity Fair byla před pár lety vydána fotka nafocená v březnu 2006, na níž se objevily hned 3 zajímavé osobnosti - 2 vycházející hollywoodské hvězdičky (Scarlett Johansson, 21 let a Keira Knightley, 20 let) a na scéně je i módní návrhář Tom Ford. Provedení snímků samotných po technické stránce si pak vzala na starost Annie Leibovitz. Zkrátka, perfektní sestava i námět na menší mediální bouři...

 

2012-03-03-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!