Oblíbené vtipy krásných žen

Publikováno: 31.12.2010 13:37 | Petr Hájek

I když tomu možná někteří nebudou věřit, i modelky, zpěvačky a podobné celebrity jsou v jádru úplně obyčejné ženy, které mají rády zábavu. Přinášíme proto pro dnešní den pár jejich nejoblíbenějších vtipů.

Autumn Reeser

Muž si myslí, že je pes, takže jde navštívit psychiatra. „Je to hrůza, doktore, celé noci štěkám na Měsíc, nemůžu projít kolem lampy bez vymočení, no co vám mám povídat..." Psychiatr se zamyslí a povídá: „Dobře, podíváme se na to, tak si lehněte na gauč." „To bude problém," povídá pacient, „já totiž na gauč nesmím!"

 

2010-12-31-1

 

Katie Aselton

Co by řekl slon nahému muži? „Pěkné, ale burák tím nesebereš!"

 

2010-12-31-2

 

 

Stana Katic

Muž popíjejí u baru zde potká prostitutku, jež mu v rámci dohody obchodu slíbí, že za 3 tisíce pro něj udělá cokoliv na světě, jen to ale musí vyjádřit za pomoci pouhých tří slov. Muž se zamyslí a povídá jí: „Vymaluj mi barák!"

2010-12-31-2

 

Emilie De Ravin

Proč nevidomí nemají v oblibě skákání padákem? Protože ho jejich pes obvykle špatné snáší...

 

2010-12-31-2

 

 

Maria Menounos

Joe a Frank navštíví zapadlý pomenší nevěstinec s jedinou prostitutkou a Joe jde na pokoj jako první, zatímco Frank čeká na baru. Za půl hodinky se Joe vrací a kroutí hlavou: „Moje žena je tedy lepší... !". Frank nemá na výběr, takže jde také s tou samou. Po chvíli se i on vrací a znechuceně říká: „Sakra, Joe, měl jsi pravdu! Tvoje žena je vážně lepší... !"

 

2010-12-31-2

 


 

Hodnocení článku:Komentáře

Pravidla pro vracení dárků Pravidla pro vracení dárků Vkus člověka zná dokonale vždy jen on sám, takže se při masovém rozdělování dárků klidně může stát, že dostane i nějaký,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!