Originální mužské dorty, díl 1.

Publikováno: 09.05.2010 14:45 | Petr Hájek

Zatímco před lety byly sehnatelné dorty velmi tradiční a uniformní, dnes může oslavenec rozhodně popustit uzdu své fantazii...

Motorkářské potěšení

Za předpokladu, že patříte k osobám, které mají za každého počasí nutkání prohánět svoji motorku, rozhodně si poručte na narozeniny něco podobného. Konkrétní model a jeho barva se přirozeně jen přizpůsobí tomu vašemu.

 

 

Pro příznivce armády

Další dort je vhodný pro všechny, které oslovuje armáda - a to nikoliv nutně na profesionálním poli. Důstojníka i příznivce prostých válečných her jistě nadchne něco podobného na podnose. Jen pozor, ať zvolíte  správný typ a stranu...

 

 

 

Košile s kravatou

Vytrvalá kancelářská stálice již po mnoho let nepochybně stihla většinu z nás. Utrpení mužů nucených nosit košili a kravatu by snad mohl zmírnit tento sympatický dort, kterému na plastičnosti dodává zejména ona jakoby přeložená „šlajfka".

 

 

 

Doutníkový humidor

 

Čím lepším poctít na narozeniny milovníka doutníků, nežli nádherným dortovým humidorem plným VIP doutníků první třídy? Raději ale osobu předem upozorněte na látku, ze které je dort vyrobený, ať nemá dotyčný nutkání jeden si hned zapálit.

 

 

 

Hamburger s oblohou

 

Ačkoliv to tak nevypadá, i sestava dole je skrznaskrz sladká záležitost - včetně té Coly Light, ubrousku a brambůrků podotýkáme. Milovníka masa zřejmě cukrovým burgerem nenadchnete, ale dobře to na stole vypadá, to zase ano.

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!