Originální mužské dorty, díl 2.

Publikováno: 24.05.2010 15:14 | Petr Hájek

Zatímco před lety byly sehnatelné dorty velmi tradiční a uniformní, dnes může oslavenec rozhodně popustit uzdu své fantazii...

Kovbojské boty

Jestli patří něco k opravdu oblíbeným mužským zábavám, pak jde o western na libovolný způsob - to jsou všechny ty kluby westernové střelby, stohy mayovek ve skříni, kompletní sbírka spaghetti westernů a podobné příznaky. Takovéhoto milovníka westernových reálií jistě více než potěšíte replikou poctivých kovbojských bot.

 

 

Popcorn s pivem

Ačkoliv má jeden ze snímku opravdu dojem, že se dá tento popcorn chroupat a zapíjet pravým pivem z tupláku, pravda je samozřejmě i opět taková, že i tentokrát se jedná kompletně o dort. Věci na snímku sice působí všedně, dort je ale na výrobu velmi náročný, protože kukuřice je plná nepravidelností a vyžaduje tak od osoby, která peče, skutečně přístup hodináře.

 

 

VW Camper Van

Na světě je mnoho aut, která lze považovat za nehynoucí klasiky navzdory pokročilému věku a jistě budete souhlasit, že model VW Camper Van je jedním z nich. Když už se rozhodnete vytvořit jej, nezapomeňte ani na miniaturní stěrače a surfovací prkno na střeše.

 

 

Bedna na víno

Jestli něco skutečně nadchne vinaře duší i tělem, pak dort ve tvaru bedny archivních vín. Jedna věc je ale vytvořit bednu a podložku, úplně jiná pak již kulaté lahve a jejich zátky. Skutečným oříškem však bude nenápadná (avšak o to těžší na konstrukci) vývrtka vlevo a též i reálně působící etikety na lahvích.

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!