Pár přikázání online seznamování (úvod)

Publikováno: 14.01.2012 12:36 | Petr Hájek

Během let se podařilo dát dohromady řadu tipů od úspěšně seznámivších se mužů, jenž by se daly shrnout do následujícího devatera.

 

2012-01-14-1
 

 

1. Nebudeš jen mrkat

Virtuální mrknutí nebo prosté přidání řečené dámy do vaší oblíbené kategorie je teoreticky z mužského pohledu roztomilé gesto zájmu - nakonec, značí to, že si o dané osobě myslíte, že je něčím zajímavá a unikátní. Z jejího pohledu to ale působí tak, že jste líný s prvním kontaktem a necháváte toto první břímě na ženě. Jako správný mužský lovec je tedy určitě dobrý nápad, pokusit se iniciovat první kontakt sám. Prostě jí pošlete zprávu první. Na úvod to chce nějakou přátelskou či vtipnou průpovídku, ideální je na rozjezd decentní fórek na téma detailů z jejího profilu ("Nikdy bych nečekal, že si inženýrka najde čas na kreslení?"). A přitom se musíte také zeptat na něco, aby jí to motivovalo k odpovědi. No a samozřejmě, také připojte nějaké informace o svojí osobě. Nemělo by chybět vše, co ve zprávách obvykle bývá - oslovení, podpis jménem atd.

2. Nevyfotíš se mobilem

Jestliže chcete opravdu slušnou fotku s dobrým dojmem a podáním barev (u obličeje extrémně důležité), pak není špatný nápad dát bokem všechny foťáky III. třídy z mobilů a podobných zařízení. Mají tendenci podávat barvy různě sytě, kontrastně, nevyváženě, no zkrátka, i model skrze tento výstup vypadá, jako by se právě vrátil z 60-70 h párty. Nesmíte zapomenout ani na ten fakt, že čočky na mobilech jsou obvykle s velmi širokým záběrem, takže na nich jsou často i další zbytečné věci okolo + logicky i zkreslené linie u fotek zblízka.

3. Nebudeš se chvástat a vymýšlet

Lidé mají (přirozenou) tendenci postavit se při seznamování do trochu lepšího světla, nežli ve skutečnosti jsou. Je to prý normální, každý se snaží prodat co nejlépe, ale rozhodně byste se měli držet faktů a nepřehánět. Když dámě kupříkladu řeknete, že se věnujete aktivně výstavám umění a ona pak chce na nějakou vyrazit, určitě byste neměli dávat najevo, že se tu budete nudit nebo něco v tomto stylu. Také buďte upřímní s tím, co máte a nemáte rádi (pozor, nikoliv sexuálně myšleno, na to je ještě brzy!). Sice to trochu prořídne řady zájemkyň, na druhou stranu ale, ušetří vám to zklamání později. Abychom to shrnuli - profil by měl říkat, kdo jste a ne to, kdo chcete být...

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!