Pohled z druhé strany: Sandra Rosová

Sandra Rosová
Sandra Rosová - Top Talent v soutěži Stars At Sea.
02.01.2010 12:33 | Michal Novák

Přinášíme vám nový občasný seriál, kde budeme vyzpovídat úspěšné a krásné slečny, dívky a dámy. Zajímá nás, co vidí na mužích, čím je dokáže stylový muž zaujmout a co považují za ikonu stylu a elegance. Věříme, že se tento seriál stane cenným zdrojem informací o tom, jak nás - stylové muže vnímají ženy.

Prvním naším hostem byla Sandra Rosová - Top Talent v soutěži Stars at Sea 2009. Sandra patří mezi největší české skokany na mezinárodním poli a jistě o ní uslyšíme čím dál častěji.

Ještě jednou bych ti chtěl tímto poblahopřát k výborným výsledkům v soutěži Stars At Sea. Získala jsi 2. místo v kategorii Talent (zpět a tanec), 2. místo RunWay v kategorii modeling a 3. místo v dramatické kategorii - monolog. Tím jsi celkově TOP TALENT pro letošní ročník této soutěže za ženy a dívky.

Jak se jako absolutní vítěz cítíš?

Ten pocit při předávání je určitě nádherný. Všechno usilí za to určitě stálo, ale že bych se cítila nějak jinak než předtím, tak to určitě neeeE :) Určitě mi to ale dodalo pocit, že se na sebe můžu spolehnout a že mám na to, něco v životě dokázat.

Co bylo na soutěži a přípravách nejtěžší? Jak jsi to zvládala?

Nejtěžší byl pro mne určitě monolog, do této kategorie se přihlasilo všech 375 soutěžících včetně mne :). V Americe chtějí byt uplně všichni herci. Naučit se monolog, výraz a k tomu alespoň trochu americký akcent byl opravdu oříšek :). Třetí místo jsem opravdu nečekala.

V USA to člověk zvladne, jen když je svůj, u nás se to tak neposuzuje, ale v zahraničí se vsází hlavně na chemii. Musí to být třaskavý roztok, aby to zabralo, takže já budu nejspiš nějaká vybušnina :))) (smích), když mne takhle ohodnotili.

Co bude následovat teď, máš už nějak naplánovanou další kariéru? Uvažuješ o návratu do ČR nebo budeš v USA?

Určitě se do ČR moc těším, ale budu asi muset hodně cestovat mezi Prahou a Miami. V prosinci se opět na Floridu musím vrátit. V Česku mám rozdělanou desku ve studiu Daniela Hádla, kterou musíme do jara dodělat. Rýsuje se nějaká českoamerická spolupráce, ale vše musím v prosinci vyjednat. Samozřejmě chci taky dostudovat.

Naše čtenáře bude zajímat jak podle tebe vypadá ideální muž?

Idealní muž pro mne nemusí být krásný! Ja osobně sázím na charisma, úctu k ženě, pokoru a hlavně musí být zábavný. Co z toho, že má žena vedle sebe modela, když je zahleděný jen do sebe a z kapsy se mu tlačí kelímek s gelem na vlasy.

Jaké má mít vlastnosti?

Upřímný, společenský, zabavný, pokorný, měl mi mít úctu k ženě a měl by si jí vážit :).

Jaké chování ti je u mužů sympatické a jaké naopak nesympatické?

Mám ráda, když je kluk nápaditý, když má vymyšlený program nebo má připravené nějaké drobné překvapení. Líbí se mi, když se muž umí k ženě chovat a občas se řídí pravidly společenského chování. Nemám ráda, když chodí pozdě, nesnáším, když mlčí nebo se příliš ukazuje.

A vůbec, co ti na mužích vadí (pokud něco)? :)

Co mi opravdu vadí, tak to jsou vulgarismy, alkohol, drogy a cigarety. Stačí jeden malý hřich a nemá šanci. Pokud chce někdo něco v životě dokázat, musí mít k tomu čistou hlavu!

Myslíš, že je dobré, když muž stráví před zrcadlem déle času než žena?

Určitě je fajn mít upraveného kluka, který voní, je hezky ostříhaný, má upravené nehty, čiste tričko a džíny, ale v dnešní době je hodně kluků, kteří věnují sobě tolik času, že pak už žádný nezbyde na ty ostatní. Tito kluci dokážou odběhnout 5x za večer, aby zkontrolovali ofinku jestli je správně nastylovaná. Na rande dokažou přijít tak výstředně, že se za nima otáčí polovina náměstí. Nejsem tohoto zastáncem. Jednou jsem dokonce poslala kluka domů, aby si šel převléct oranžové kalhoty a fialove tričko. Byl zpět do 15min v džínách a sportovním triku a hned mu to monhokrát více slušelo.

Díky moc za čas, co jsi nám věnovala, Sandro. Zbývá jen popřát mnoho dalších úspěchů nejen v kariéře, ale i v osobním životě.Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!