Pojedenácté se hledá Muž roku ČR !!

Muž roku 2010
06.04.2010 16:34 | Michal Novák

Přihlaste svého partnera ? Kamaráda ? Manžela ? Přihlaste se ! Jste charismatický ? Chcete se vyhrát zajímavé ceny a objevovat se v médiích ?

Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě akce Den dobrých skutků a Muž roku ČR a SR. Na 27. a 28. srpna 2010 je pro návštěvníky Městského divadla připraven bohatý kulturní program v podobě koncertu a letos pojedenácté i exkluzivní soutěže Muž roku ČR a potřetí Muž roku SR 2010. Celý výtěžek bude věnován stacionářům a dětským domovům a Muži roku 2009 Martinovi Zachovi, který je po těžkém úrazu upoután na vozík.

Letošní záštitu nad touto akcí převzali slovenský velvyslanec Peter Brňo, starosta Kudowa Zdroj Czechslaw Krencichwost, poslankyně PS Ing. Hana Orgoníková. Pořadatel je David Novotný za podpory agentury Jaro management Praha, IM Model Bratislava, OK Foto models Banská Bystrica. Produkci zajistí Renata Říhová z Pardubic a Petra Jansová. Choreografie Rostislav Janků a Renata Říhová.

Letos již pojedenácté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2010, která se uskuteční v pátek 27.8.2010 od 20,00 hodin. Pánové se mohou přihlásit z celé České republiky a Slovenské republiky nejpozději do 12.května 2010, požadavky jsou věk 20 až 35 let. Přihlášky mohou vyplnit na webu www.muzroku.cz či www.muzroku.sk Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteří se utkají při finále v disciplínách jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle od společnosti www.xxl-europe.com, volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen.

Bude vyhlášen Muž roku ČR a Muž roku SR, kde o vítězi rozhodně slovenská a česká porota za účasti řady osobností. Mezi účinkujícími vystoupí Mária Čírová, Martina Balogová, Jan Bendig, Ondřej Ruml, Miro Šmajda, Two Voices, Hana Křížková, Sisa Sklovska.

V porotě zasedne Agáta Hanychová, Libuše Švormová, Vlaďka Erbová, Kamila Moučková, Stanislav Zindulka, Vladimír Brabec, Gabika Dzuriková, Silvia Petoová, vítěz Muže roku 2009 Peter Menky, Elena Podzámská, Uršula Kluková, Miss ČR Zuzana Jandová a další.

Casting proběhne: 13.května 2010 od 12 do 16 hodin v agentuře Jaro Management, Václavské náměstí 36, Praha 1. A pro slovenské muže v Bratislavě: 18.května 2010 ve 13,00 hodin v Restauraci U Dvoch levov, Lazaretská 2, Bratislava.

Soutěž Muž roku volí opravdové muže ! Za ty roky si soutěž získala punc exkluzivní soutěže, letošní třináctý ročník akce Den dobrých skutků a Muž roku ozdobí řada českých, slovenských a zahraničních celebrit. Porota bude velmi odborná, složená ze známých celebrit. V rámci soutěže bude i volná disciplína, která je velmi oblíbená a sklízí úspěch vždy u publika i porotců. Nejoblíbenější disciplínou zůstává promenáda ve spodním prádle letos od společnosti www.xxl-europe.com.

Na sobotu 28.8.2010 bude velký koncert Petry Černocké a Two Voices v podobě Jany Rychterové a Edity Adlerové.


David Novotný
hl. organizátor
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!