Pour Féliciter 2012

Publikováno: 31.12.2011 19:56 | Michal Novák
Pour feliciter 2012

Vážení čtenáři,
děkujeme Vám za přízeň v roce 2011 a zároveň se těšíme na rok nastávající.

V novém roce chceme pozvednout kulturu českého muže zase o nějakou tu příčku výš. Připravujeme pro Vás mnoho drobných i větších změn, které doufáme, že oceníte.

Nový rok je ideální čas na bilanci roku předcházejícího. Narozdíl od všech seriózních médií nemáme kvalitní data, na kterých by se naše bilance dala postavit. Za to přebírám osobní zodpovědnost a slibuji, že do příštího roku se i to zlepší. Publikovali jsme jistě více jak 400 článků. Z toho velmi přibližně dvě desítky rozhovorů se zajímavými lidmi (proložené unikátními fotografiemi Roberta Vana). Začali jsme taky konečně něco dělat pravidelně. Každou neděli si tak můžete v nepravidelném čase přečíst Trh mrch.

Letos se událo mnoho věcí, kvůli kterým se země otřásla. Zde by se opravdu hodila nějaká dokumentace, protože takhle z hlavy mě napadly jen dvě. Český muž může konečně hrdě nosit nos nahoru, neb Martin Gardavský je druhý nejkrásnější muž planety. A na jaře Topman rozběhl shipping do ČR (sbohem forwardované balíky z US).

Rok 2011 byl ve znamení odcházení. Odešlo mnoho lidí, kteří něco dokázali. A zrovna moc jich nepřišlo..tak uvidíme, přichází 2012, rok naděje, že s ním konečně taky někdo přijde. A nebo poslední ať zhasne, i když Harold Camping už ty konce světa taky zabalil.


Pokud Vám na Menstyle.cz v minulém roce něco chybělo, něco vadilo, něco byste tu chtěli nového? Neváhejte a napište nám na redakce@menstyle.cz. Váš názor nás zajímá.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!