PRE Golden Tour 2010 - Kdo se stal fotbalovým králem firem?

PRE Golden Tour 2010
26.05.2010 15:27 | Tisková zpráva

Praha, 21. května - 14. května 2010 se v Divadle Radka Brzobohatého sešli manažeři firem, které se zapojily do letošního ročníku fotbalové ligy PRE Golden Tour. Celkovým vítězem a nejúspěšnějším týmem celé ligy firem se stal tým společnosti JP Morgan, který na slavnostním galavečeru převzal putovní pohár.

Manažeři na tři měsíce vyměnili své obleky za fotbalové dresy a utkali se v nejprestižnější a největší fotbalové halové lize firem ve Střední Evropě – Golden Tour 2010. Projektu se zúčastnilo celkem padesát společností rozdělených do pěti výkonnostních lig, které prověřily fotbalovou úroveň jednotlivých firemních mužstev. Vítězi jednotlivých lig se staly týmy Holmes Place, Mados, MGM Technology partners, Městské policie Praha a JP Morgan. Prvenství zajistilo těmto týmům automatický postup na Euro Golden Tour 2010, kde se utkají nejlepší firemní mužstva z Prahy, Brna, Plzně a Bratislavy. „ Projekt Golden Tour v současnosti s úspěchem probíhá ve třech městech v České republice a ve slovenské Bratislavě. Pro příští ročník plánujeme rozšířit tuto soutěž také do Ostravy, Českých Budějovic a Košic.“, říká o projektu jednatel pořadatelské agentury I.S.C. Sports Michal Přibil. Kromě týmových ocenění byly v průběhu večera předány také ocenění individuální. Hodnotné ceny si za své celosezónní výkony odnesli Jan Mikeš z JP Morgan v kategorii nejlepší hráč roku, Martin Píša z Š & Sch nápojových automatů jako nejlepší brankář roku a Jaroslav Ardelt z Pepsi Americas, který se stal osobností roku.

„Fotbalová liga firem Golden Tour je pro společnosti příležitostí, jak se setkat a navázat nové kontakty mimo běžné prostředí obchodních jednání. Ligu hrají týmy významných firem jako například RWE Transgas, Telefónica O2, ČD Cargo nebo Tipsport, účast v ní je proto prestižní záležitostí.“, doplňuje Karel Bláha, jednatel agentury I.S.C. Sports. Již nyní probíhají přípravy na nový ročník Golden Tour, který odstartuje v lednu 2011. Přihlásit se může každá firma, které nechybí fotbalové nadšení.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!