Premiéra filmu Bastardi

Publikováno: 29.10.2010 00:46 | Michal Novák

Červený koberec, reflektory a desítky hostů to byla premiéra filmu Bastardi, jako první dorazila uznávaná herečka Blanka Bohdanová, která si ve filmu zahrála učitelku. Jsem tam taková drsná učitelka, každého napomínám dodává Blanka Bohdanová.

Bastardi premiéra

Jan Cimický si zahrál ve filmu detektiva a rozhodně se nenudil, nejvíce se mi líbil herecký výkon Valentiny Thielové, ta role byla úžasná jak to zahrála. Dorazil i ředitel školy z filmu Ladislav Potměšil s manželkou.

Kristýna Leichtová je ve filmu znásilněná, ona sama se raději na tu scénu nedívala, je to hodně brutální dodává Leichtová, která je nyní po rozchodu s přítelem a dorazila sama, společnost jí dělal David Dolanský, mladý nadějný herec.

David Novotný přišel v doprovodu Dominiky Mesárošové, která by si chtěla ve filmu zahrát, velmi mě to láká, můj brácha hraje a já mám také ambice prorazit do herectví, která si večírek opravdu náležitě užila i s jídlem, kde s Davidem blbli při "dortové válce".

Roli právníka si střihl i pořadatel muže roku David Novotný, já tam mám jen malý štěk, ale nyní mám velkou roli ve Školním výletě dodává Novotný.

Tomáš Magnusek scénárista a herec může být spokojen. O filmu se diskutuje a on sám chtěl vyvolat diskusi o speciálních školách, proto ve filmu hraje hodně romských dětí, které role zvládli na jedničku pochvaluje si Tomáš Magnusek.

Eva Čížkovská dorazila v doprovodu svého syna, poté běžela ještě na představení. Teda ta je vychrtlá šptali si návštěvníci kina při pohledu na Evu Čížkovskou.

Alexander Hemala si odběhl z taneční soutěže Star Dance, pořád jen cvičíme a já hubnu, všem to doporučuji dodal Hemala.

Mezi dalšími hosty nechyběla rodačka z Broumova Uršula Kluková, kde se i film natáčel, pracovala jsem i jako sestřička v nemocnici v Broumově a dětském domově, takže Broumov znám opravdu dobře a snažím se tam být jakmile je to možné dodává Kluková, která bude již brzy natáčet v Lázních Bělohrad.

Bastardi premiéra
David Novotný a Dominika Mesárošová
Bastardi premiéra

Text a foto: David Novotný
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!