Přihlašte sebe, kamaráda, kolegu, kohokoliv do Muže roku 2012!

Publikováno: 10.04.2012 17:35 | Michal Novák

Letos již potřinácté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2012, která se uskuteční v pátek 24.8.2012 od 20,00 hodin.

Pánové se mohou přihlásit z celé České republiky a Slovenské republiky nejpozději do 13.5.2012, požadavky jsou věk 20 až 29 let. Přihlášky mohou vyplnit na webu www.muzroku.cz či www.muzroku.sk. Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteří se utkají v slavnostní galavečer v disciplínách představení, otázka poroty, promenáda ve spodním prádle a ve volné disciplíně.

Muž roku 2012

Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen. Letos bude vyhlášen Muž roku ČR a Muž roku SR, kde o vítězi rozhodně slovenská a česká porota za účasti řady slavných osobností.


Casting pro Českou i Slovenskou republiku a poslední možnost se přihlásit proběhne 15. května 2012 v agentuře Jaro Management, Václavské náměstí 36, Praha, kde mezi 13 - 16 hodinou máte jednu s posledních možností se přihlásit na Muže roku.

Soutěžící ze Slovenské republiky a České republiky, musí splňovat věk 20 – 29 let a stačí vyplnit přihlášku na www.muzroku.sk či na www.muzroku.cz

Na sobotu 25.8.2012 bude připraven koncert Sisy Sklovské, Světlany Nálepkové, Michaely Dolinové a Michaely Noskové.

Vítěz poletí opět na mezinárodní soutěž Mister International reprezentovat danou zemi, což je jedna z hlavních cen. Vítězové obdrží další atraktivní ceny.

Loňský vítěz Muže roku Martin Gardavský se umístil i jako druhý nejkrásnější Muž světa v Bangkoku na soutěži Mister International.

 

Pokud vás jen minimálně napadlo, že byste se zkusili přihlásit, zkuste to! Většina finalistů minulých ročníků vám posílá právě tento vzkaz. Nečeká vás žádný drsný jídelníček, hodiny ve fitness studiu s osobním trenérem, bělení zubů ani nic jiného, co by mělo narušit Váš každodenní život. Ten se ale může ze dne na den změnit jako právě Martinovi, nebo klukům před ním.

Takto vypadá loňský vítěz Muže roku a 2. Mister International - Martin Gardavský

Martin Gardavský, Muž roku 2011
Martin Gardavský, Muž roku 2011
Martin Gardavský, Muž roku 2011Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!