Sexuální statistiky a zajímavosti 1.

Publikováno: 26.09.2012 12:48 | Petr Hájek

Lidé jsou tvorové soutěživí ve všech oblastech a ta sexuální na tom přirozeně není nijak jinak. Sexualita je navíc oblastí všem lidem důvěrně blízkou, takže není divu, že zajímá skutečně každého a ten, kdo tvrdí, že právě jeho ne, pak u toho to platí dvojnásob.

 

2012-09-26-1

Zdroj: Durex 

 

Lidská sexualita je velmi složitým procesem, v němž se uplatňuje spousta faktorů. My se dnes omezíme převážně na ty číselné, ale rozhodně nezapomeneme ani na doprovodné věci okolo. Musíme také pamatovat na to, že ne vše v lidské sexualitě se dá změřit, ovšem to, co poměřit jde, si lidé srovnávají s o to větší chutí. Jestliže do nějaké statistiky příliš nezapadnete, pak si z toho nic nedělejte, jde tu přeci jen o průměr.

První věcí, které se budeme věnovat, tak informaci, kterou zná naprosto každý: prý Asiati mají penisy nejmenší, Evropani středně velké a Afričani největší. Máme podezření, že tuto informaci roztrušují (z ryze zištných důvodů) sami Afričané, nicméně i Evropané mohou být docela v klidu, jelikož většina žen dává přednost průměru (myšleno statistickému, nikoliv penisu v centimetrech). A jak jsou na tom muži v našich vodách? Pravda je taková, že podle výzkumu uspořádaného společností Andromedical jsme na tom docela slušně i v rámci Evropy - s 15 cm ve ztopořeném stavu patříme ke špičce hned po tzv. kavkazském antropologickém typu s 16,5 cm ve ztopořeném stavu. Nejlépe na tom jsou proti Evropanům a Asiatům právě Afričani, jenž se mohou pyšnit svojí ozdobou v klidovém stavu nepatrně delší, než ji mají jiné národy.

Fámy o krátkých penisech Asiatů (bohužel pro ně a bohudík pro jiné národy) jsou nicméně jednoznačně pravdivé: tak třeba Korejci disponují pouze 9,5 cm penisy a Indové zase 10,1 cm (to by vysvětlovalo, proč jsme viděli známou akční legendu Sandokana vždy pouze do půli těla). Každého muže jistě bude zajímat rovněž i údaj na to téma, jak moc velký je penis vůbec největší a jak moc krátký ten nejmenší. Nuže, ať vás dlouho nenapínáme, největší je z Afriky a má 32 cm x 6,3 cm, no a ten nejmenší měl "v akci" toliko 2,5 cm.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!