Soukromé ostrovy celebrit (dokončení)

Publikováno: 11.07.2011 14:16 | Petr Hájek

Jedno z mála míst, kde se mohou ty největší světové celebrity ukrýt před okolím, je obvykle jejich soukromý ostrov plný luxusních věcí. Jaké jsou ty nejhezčí a komu patří? 

6. Bill Gates (Grand Bugue Caye)

Známá softwarová ikona a legenda v jedné osobě Bill Gates se jměním 56 miliard USD vlastní ostrůvek Grand Bugue Caye, jež je největším podobným v oblasti Belize. Tento kousek ráje nabízí prostředí pro řadu činností relaxačního rázu - od rybaření, přes plavání, až po procházky v místním lese či instalaci MS Windows...

 

2011-07-11-1
 

 

7. Celine Dion (Île Gagnon island)

Populární zpěvačka se jměním 400 milionů USD si vyzpívala mimo jiné i tento pohledný ostrůvek jménem Île Gagnon island. Ten leží v provincii Quebec a je na něm umístěna luxusní rezidence, o níž se toho vzhledem k místním bezpečnostním opatřením mnoho neví. Či spíše nic.

 

2011-07-11-1
 

 

8. Shakira (Bonds Cay)

V bahamské oblasti umístěný Bonds Cay patří kolumbijské zpěvačce jménem Shakira, které se povedlo již dát dohromady 140 milionů USD. Právě ona + frontman Pink Floyd Roger Waters koupili tento 700akrový ostrůvek nacházející se u Baham. Dvojice plánuje z místa udělat výletní destinaci pro bohaté, takže zde budou hotely, pláže, luxusní ubytování, soukromé golfové hřiště a další lákadla.

 

2011-07-11-1
 

 

9. Nicolas Cage (Leaf Cay)

A podruhé Bahamy, nyní však pod patronací Nicolase Cagea (180 milionů USD na účtě). Tento herec, producent a režisér v jedné osobě se rozhodl pořídit níže viděného krasavce nabízejícího celkem 19 budov a hotelů, dále přístav, řadu panenských pláží a něco dalších pohledných míst. Elektřina je zde zálohovaná komplet solárně.

 

2011-07-11-1
 

 

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Mezi stovkou nejvíce sexy žen je muž! Mezi stovkou nejvíce sexy žen je muž! Čtenáři významného amerického časopisu FHM dostali svým hlasováním do žebříčku nejvíce sexy žen Andreje Pejice. Proč? Ptáte... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!