Sponzorské dary tam, kde to má smysl..aneb známé maminky předaly postele

Publikováno: 07.09.2011 01:57 | David Novotný

Osobnosti v podobě tří známých maminek jako je Eva Decastelo, Alice Bendová a Michaela Dolinová předali ve Fakultní nemocnici Na Bulovce dvě postele pro Gynekologicko-porodnické oddělení.

První mamka dorazila Michaela Dolinová, jsem tu včas, mám zánět dutin od zubu, tak jsem čekala u lékaře, jsem ráda, že jsem to stihla, mám silná antbiotika prozradila Michaela Dolinová. Pak hned pádím na první hodinu na konzervatoř, kde učím.

Eva Decastelo přišla také jako dvojnásobná maminka, děti jsem nechala u maminky, jsem ráda, že si i odpočinu, třetí dítě už nechci dodala na pana přednostu Gynekologicko-porodnického oddělení Michaela Halašku Eva Decastelo.

Postele pro Bulovku

Radek Jakubský, ředitel společnosti Proma Reha z České Skalice rád věnuje dary, kde to má smysl, rozhodně postel nikoho neurazí a každé oddělení je potřebuje, proto jsme věnovali dvě postele na toto oddělení.

Slavnostního setkání se zúčastnil i ředitel Fakultní nemocnice Na Bulovce MUDr. Petr Zajíc, díky sponzorským darům můžeme naše oddělení vylepšovat a pacienti se mohou zde cítit jako doma, jsme rádi za každou podporu a nesmírně si toho vážíme dodal. Podkěoval i přednosta oddělení MUDr. Michael Halaška.

Třetí maminka Alice Bendová dorazila s dcerou Aličkou, malá Alička nejdříve cucala tušky, to nesmíš okřikovala Alice malou Aličku, poté si lehla do připravené postele a to se líbilo i malé. Vždy si hrajeme v posteli, teď tady asi zůstaneme a budeme si hrát, když malá Alička si chtěla hrát s maminkou. Poté dostala čokoládu od pořadatele setkání Davida Novotného, a tím malá Alička zapatlala maminku i kočárek. Předtím, když jsem sem jela, tak mi odtáhli auto na Václavském náměstí, málem jsem to nestihla dodala Alice Bendová.

Michaela Dolinová vzpomínala na svůj první porod, to bylo hrozné, vím, že mi sestřička hladila a já se modlila, aby bylo už po všem zazpomínala Michaela. Předala pacientkám bonboniéry spolu s Alicí Bendovou a Evou Decastelo.

Postele pro Bulovku

My se vždy s manželem hádáme jaké dáme dětem jméno bavila se Eva Decastelo s Davidem Novotným diskutovali o tom, že nyní poroste populace, ale s tebou to asi moc nevytrhneme dodala Eva Decastelo na Davida Novotného.

Zúčasntil se i náchodský senátor Petr Pakosta, který vyzvedl podporu královéhradeckých společností, které pomáhají po celé České rpeublice, je důležité, že dochází k podpoře zdravotních a sociálních firem od společností jako je Proma Reha. Je to rozhodně záslužné dodal senátor Petr Pakosta.

Díky společnosti Proma Reha se povedlo zpříjemnit odpoledne maminkám a hlavně Fakultní nemocnici Na Bulovce předat hodnotný dar, který pomůže budoucím maminkám.

Postele pro Bulovku
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!