Sympaťákem roku 2010 se stal Lukáš Trs

Publikováno: 26.05.2010 18:54 | Tisková zpráva

Soutěž Sympaťák roku 2010 zná vítěze. Slavnostní finále proběhlo o minulém víkendu v kongresovém sále hotelu Avanti v Brně. V odborné porotě zasedli mj. modelka Vlaďka Erbová, moderátorka Eva Decastelo, záchranář Radim z Ordinace v růžové zahradě Petr Vágner, zpěvák Martin Pošta, světoznámý fotograf Robert Vano, zpěvačka Heidi Janků, výtvarník Jan Go nebo poslanec PS PČR Bohuslav Sobotka atd…

Do základního kola Sympaťáka roku se přihlásilo více než 400 mužů z České a Slovenské republiky a finálové klání přineslo tyto výsledky:

1. místo Lukáš Trs (25), barman z Prahy
2. místo Tomáš Harničár (21), student z Trenčína
3. místo Adam Tobiáš (25), trenér fitness z Olomouce

Vítěz Sympaťáka roku získal týdenní dovolenou v Las Vegas, hodnotný obraz od Jana Go a speciální skleněnou trofej, dílny Bořka Šípka a řadu dalších cen.

„Jsem nevýslovně šťastný, pořád tomu nemůžu uvěřit.“ komentoval svůj úspěch Lukáš Trs chvíli po finále. Jeho vítězství si pochvala také členka poroty Eva Decastelo „Poprvé se mi stalo, že jsem jako porotkyně trefila vítěze. Na Lukášovi mě mimo jiné fascinovalo i to, že je vysoký jako můj manžel, přes dva metry.“

V rámci finále Sympaťáka roku byl rovněž představen luxusní nástěnný kalendář fotografa Roberta Vana, ve kterém pózují jednotliví finalisté soutěže. Kalendář bude oficiálně pokřtěn ve středu 2. června v 17:00 hod, v restauraci celebrit Mount steak v Praze, Kotevní ulici.

Foto: Pavel Junk
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!