Tipy na zimní party (pokračování)

Publikováno: 25.12.2010 11:29 | Petr Hájek

Konec letošního roku znamená v našich končinách minimálně jednu oslavu - Silvestra a jelikož jde často o opravdu gigantickou akci, na kterou se leckdo těší celý rok, je na místě důkladně naplánovat průběh i obsah.

5. Společné zdobení

Dle názoru řady osob je dobrou seznamovací ideou společné zdobení něčeho. Nemusí to být zákonitě stromeček, ale postačí jakákoliv domácí rostlina. Vše se dá pojmout i jakou soutěž „Nazdob ze všeho, co najdeš v bytě".

 

2010-12-25-1

 

6. Ty správné dekorace

Večírek nebo party si žádají i stylové zdobení. Jenže, jak je rychle zařídit, když je jen pár hodin času? Bohatě postačí to, co zbylo po Vánocích (sladkosti, zbytky balicího papíru, stužek, ...) a trochu kreativnější mysl. Ti opravdu zručnější mohou přidat i soutěž „poznej, co je to za zvíře".

 

2010-12-25-1

 

7. Tradiční přípitek

Co se týče večírkového pití, tak údajně není na škodu navrhnout nějaký unikátní spojující přípitek nebo připíjecí rituál. Ten dá všem lidem pocit jakéhosi niterního propojení a soudržnosti.

 

2010-12-25-1

 

8. Dárková hra

Jestliže je ve vaší společnosti (či na oslavě) zvykem dávat si miniaturní dárky, prý se nic nepokazí ani tím, zkusit uhodnout, od koho jaký je. Samozřejmě to chce dalšího člověka, který je „zanonymizuje".

 

2010-12-25-1

 

9. Speciality pro hosty

Skutečný dojem na své přátele však udělá jen ten, kdo jim připraví pohoštění opravdu dle jejich gusta. Jakkoliv tuto věc třeba nesnášíte (resp. manželka), je to symbolem vložené námahy a zkrátka, jednou za rok, proč ne?

 

2010-12-25-

 


 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!