To nejlepší z ženských citátů, díl 1.

Publikováno: 05.06.2010 13:29 | Petr Hájek Kde jinde se má člověk dozvědět, co vlastně ženy chtějí, nežli z jejich moudrostí, pravd a citátů?

 

 

 

1. „Říct mi, abych se přestala chovat hloupě je ta absolutně nejhorší cesta, jak mi říct, bych se přestala chovat hloupě." (Elizabeth Oporto, 26, Merrick, New York)

2. „Pokud se ukážete před mým domem před zavoláním, pak přichází do úvahy pouze ta varianta, že máte uniformu a roznášíte poštu." (Dee Guzman, 18, Fresh Meadows, New York)

3. „Zahřejte si ruce před tím, než sáhnete na nějakou naši teplou část těla." (Jennifer Tincher, 41, Lewis Center, Ohio)

4. „Jestliže nosíte sluneční brýle i uvnitř, začneme si myslet, že jste buď pedofil nebo berete nějaké drogy." (Maeden Anda, 29, Rancho Santa Margarita, California)

5. „Při používání WC ženou by měl muž vstupovat do koupelny pouze za té situace, že je to po 80 letech manželství a on si myslí, že je to garáž." (Rachel Heaton, 22, Columbia, Missouri)

6. „Nikdy nedopusťte, abychom viděly spropitné menší než 20 %." (Leanne Young, 23, Phoenix)

7. „Je absolutně nulový vztah mezi tím, jak tancujeme a jak dobré jsme v posteli." (Jenny Harding, 30, Aliso Viejo, California)

8. „Povšimněte si barvy našeho spodního prádla a pochvalte ho. Nakonec, věnovaly jsme jeho výběru hodně času a peněz." (Birgit Leimer, 22, New York)

9. „Každá žena, se kterou jste kdy byli na rande, si představovala, jaké by to bylo, kdyby její jméno mělo vaše příjmení." (Victoria Mineeva, 25, Moscow, Russia)

10. „Ano, jsme sice samostatné, ale ženy v průměru vydělávají jen 77 % toho, co muži při stejné práci, takže když za nás zaplatíte kávu na rande, nic tím rozhodně nepokazíte." (Becky Ellis, 32, New York)
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!