To nejlepší z ženských citátů, díl 2.

Publikováno: 18.06.2010 12:44 | Petr Hájek Kde jinde se má člověk dozvědět, co vlastně ženy chtějí, nežli z jejich moudrostí, pravd a citátů? 

 

 

 

11. „Rytířskost klidně, ale rozumně. Když nám podržíte dveře, je to fajn, ale objednávat za nás nemusíte, jelikož umíme taky číst." (Jessica Goldstein, 21, Philadelphia)

12. „Jsme manipulativní bestie. Můžete nás tak čas od času nazvat, ale zase ne pořád." (Lisa Huber, 38, Teutopolis, Illinois)

13. „Jestliže se vám první rande líbilo, měli byste zavolat hned druhý den a nenechávat tam obvyklou třídenní mezeru, jenom nás to naštve." (Wynne Kontos, 21, Lafayette, Indiana)

14. „Když vidíme něco milého, co jiný kluk dělá, chceme vám tím samozřejmě naznačit, abyste pro nás udělali totéž." (Ashley Graf, 20, Utica, New York)

15. „Nikdy jako první nezavěšujte." (Renee Taylor, 22, St. Catharines, Ontario, Canada)

16. „Jestliže se chováte k číšníkům a pokladním povýšeně, může nás to naprosto a zcela odradit od jakýchkoliv večerních hrátek." (Rachel Giuliani, 27, Brooklyn)

17. „Myslíme si nejméně o dvou tvých známých, že jsou to vzrušující chlapi." (Lauren Cusimano, 24, Phoenix)

18. „Víme, že občas chrápeme, ale ať vás ani nenapadne nám to přípomínat." (Eva Meszaros, 25, Brooklyn)

19. „Chceme sice, abyste vypadali skvěle, zase na druhou stranu ale, oblékání a příprava někam by vám neměla trvat déle než nám." (Rose-Marie Larsson, 20, Goteborg, Sweden)

20. „Jsme pořád ty stejné bytosti s make-upem i bez něj." (Alix Stoll, 52, Levittown, New York)

 

Hodnocení článku:Komentáře

Nejstylovější muži minulého týdne, díl 12. Nejstylovější muži minulého týdne, díl 12. Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti.... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!