To nejlepší z ženských citátů, díl 3.

Publikováno: 04.07.2010 10:23 | Petr Hájek

Kde jinde se má člověk dozvědět, co vlastně ženy chtějí, nežli z jejich moudrostí, pravd a citátů?

 

 

21. „Připadá nám strašidelné, když máte delší nebo lesklejší prsty než máme my. Na manikůru si klidně zajděte, ale neměli byste o tom dlouho mluvit nebo si to nadprůměrně užívat." (Eva Meszaros, 25, Brooklyn)
22. „Řada z nás přímo miluje whisky i pivo." (Maura E. McGill, 29, New York )
23. „Nesnažte se zjistit, co nás udělá opravdu šťastnými, samy nad tím bádáme od počátku světa a stále netušíme." (Michele Pepio, 35, Staten Island, New York)
24. „Stát se vlastní matkou je pro mladou ženu nejstrašnější představa, které se denně bojí, takže připomínat nám to není dobrý nápad v jakoukoliv situaci." (Maura E. McGill, 29, New York)
25. „Nikdy si neoblékejte neonově zářivé věci." (Carolynn Johnson, 26, Brooklyn)
26. „Když pevně a spolehlivě držíte naše dítě, je to pro nás velké afrodisiakum." (Jennifer Trinh, 24, Irvine, California)
27. „Muži neví, jak moc skutečně jíme." (Natalia Angel, 22, London)
28. „Soudíme váš vzhled od vlasů až po malíček na noze právě v tento okamžik." (Jodie Love, 25, Brooklyn)
29. „Používat GPSku není znak selhání mužnosit." (Marianne Towersey, 59, Pebble Beach, California)
30. „Muži vidí, co ženy dělají, ale nikdy nevědí to, co si přitom doopravdy myslí." (Verena Michaeler, 18, Brixen, Italy)

 

Hodnocení článku:Komentáře

Etiketa moderního muže, díl 3. Etiketa moderního muže, díl 3. Časy, kdy musel být muž ve společnosti doslova encyklopedií dobového bontonu, jsou naštěstí již dávno pryč, to ale samozřejmě neznamená,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!