To nejlepší z ženských citátů, díl 4.

Publikováno: 19.07.2010 13:42 | Petr Hájek

Kde jinde se má člověk dozvědět, co vlastně ženy chtějí, nežli z jejich moudrostí, pravd a citátů?

 

 

31. „Nedobírejte si nás, nakonec nejsme vaše malé sestry." (Katie Holleran, 23, Winchester, Massachusetts)
32. „Když jsme opravdu rozzlobené, jsme potichu. Je to vaše příležitost se buď omluvit nebo utéct. Ani jedno vás však nezachrání." (Lisa Huber, 38, Teutopolis, Illinois)
33. „Řada z nás si muže hodnotí jako v testu (10 bodů za to, že ví, že mám ráda dietní Colu, 15 za uvaření jídla, 10 za liberálnost, ...). Vaše ochota je zaznamenávána, oceňována a bude odměněna." (Rhiannon Falzone, 26, Chicago)
34. „Jestliže by snad někdy vůbec přišlo na samotné vybírání, zda spíše trávit čas se svým děvčetem nebo hrát World of Warcraft, zřejmě máte i jiné zápory než jen neporozumění ženám..." (Brittany Brundage, 21, Orem, Utah)
35. „Cvičte si gramatiku. Zkratky klidně používejte, ale „LOL" je už přece jen trochu málo." (Alexis Justman, 23, El Centro, California)
36. „Máme rádi, když máte hodně mužských přátel. Značí to, že umíte udržet dobrý vztah, což je koneckonců i ten náš." (Alexandria Pruitt, 24, Louisville)
37. „Jaký budete otec poznáme podle toho, jak se chováte k vlastní rodině." (Alexandria Pruitt, 24, Louisville)
38. „Máte moc nechat nás cítit se jako jediná dáma v místnosti. Používejte ji moudře a často." (Katie Holleran, 23, Winchester, Massachusetts )
39. „To, že si pamatujte drobné detaily z našich rozmluv, je pro nás důkazem, že o nás skutečně máte zájem." (Alexandria Pruitt, 24, Louisville)
40. „Nikdy nepodceňujte sílu polibku na čelo." (Katie Holleran, 23, Winchester, Massachusetts)

Hodnocení článku:Komentáře

101 tipů pro grilování, díl 8. 101 tipů pro grilování, díl 8. Ke grilování člověk nemusí mít 2 vysoké školy a IQ nad 140, nicméně rozhodně to není činnost, do které by se jeden měl vrhnout... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!