To nejlepší z ženských citátů, díl 5.

Publikováno: 02.09.2010 16:30 | Petr Hájek

Kde jinde se má člověk dozvědět, co vlastně ženy chtějí, nežli z jejich moudrostí, pravd a citátů?

 

41. „Jestliže vyzvete svoji ženu k nějaké hře a prohrajete, pak to berte s úsměvem, rozhodně byste při tom neměli vzteky zlomit svoji tenisovou raketu." (Michelle Schindler, 25, New York)
42. „Často si myslíme, že vás milujeme, poté ale uvidíme váš profil na Facebooku..." (Alexis Justman, 23, El Centro, California)
43. „V zásadě nám nijak nevadí dívat se na několikahodinové hraní her, to ale pouze za situace, že jsme součástí zábavy a nejen pasivního koukání." (Katie Holleran, 23, Winchester, Massachusetts)
44. „Vezměte nás někdy do Florencie, ale ne v létě, to je tam příliš turistů." (Rhiannon Falzone, 26, Chicago)
45. „Pokud vás OPRAVDU milujeme, je nám jedno, jestli jíme v pětihvězdičkové restauraci nebo pizzu jen tak doma na gauči." (Katie Holleran, 23, Winchester, Massachusetts)
46. „Máme rádi, když jste s námi při oblékání a nešetříte přitom komplimenty" (Molly Rosen, 33, Chicago)
47. „Slova ‘miluji tě!' by měla být vzácná, spontánní a smysluplná!" (Katie Holleran, 23, Winchester, Massachusetts)
48. „Rudý, černý, sametový, kožený, zvířecí - jestliže může být jakékoliv z těchto slov použito k popisu výzdoby vaší ložnice, možná u vás přespíme, ale určitě už nezavoláme zpět." (Alexis Justman, 23, El Centro, California)
49. „Koupit nám čokoládovou tyčinku je milé (a efektivní) gesto. Nakonec, kdo nemá rád čokoládu?" (Katie Holleran, 23, Winchester, Massachusetts)
50. „Každá žena má místa, kde chce být dotýkána, hlazena a mazlena - ale pozor, tím se nemyslí její obvyklé sexuální partie!" (Michelle Schindler, 25, New York)

 

Hodnocení článku:Komentáře

Muž roku 2010 - Jan Hájek (ČR) a Adam Barabáš (SR) Muž roku 2010 - Jan Hájek (ČR) a Adam Barabáš (SR) V pátek 27.srpna proběhlo v náchodském Beránku finále Muže roku 2010. Akce se zúčastnila plejáda českých osobností v čele s pořadatelem... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!