Večer pro dobrou věc

vecer
25.03.2009 21:20 | Michal Vošahlík

Po osmi úspěšných ročnících se i letos uskuteční Večer pro dobrou věc. Tentokrát v Jaroměři.

Ani není nutné vysvětlovat účel této akce, její název je výmluvný dost. Výtěžek charitativního večera bude věnován Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují a Základní škole speciální v Jaroměři. Akci pořádá David Novotný, mimo jiného organizátor a zakladatel soutěže Muž roku, za podpory města Jaroměře a Městského kulturního střediska.

Program bude provázet více hudby a méně slov. Vystoupí Petra Černocká, Věra Martinová, Jitka Zelenková, Radka Fišarová, Livie Kuchařová, Leona Černá, Ondřej Ruml a především nová Česká Miss Iveta Lutovská spolu s 1. Českou Vicemiss Terezou Budkovou. Akci budou moderovat Kateřina Macháčková a Zdeněk Podhůrský. A ve foyer bude vystaven motocykl profesionálního motocyklového kaskadéra Pavla "Maxe" Vika.

Večer pro dobrou věc se uskuteční dne 27. března 2009 od devatenácti hodin v divadle v Jaroměři. Vstupenky můžete zakoupit v Turistickém informačním centru Jaroměři nebo je objednat na telefonních číslech centra, která jsou následující 491 847 220 a 491 812 400.

Hodnocení článku:Komentáře

Adidas a Vespa Adidas a Vespa Spolupráce značek Adidas a Vespa má stejné kouzlo jako spolupráce šampaňského a jahod. Skútry Vespa platí za vášnivou ukázku designu... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!