Vítězové odletěli do Jakarty a na Taiwan

Muži roku 2010 odlétají na Thaiwan.
Muži roku 2010 odlétají na Thaiwan.
10.11.2010 20:17 | Michal Novák

Český vítěz Muž roku Jan Hájek odletěl na mezinárodní soutěž Manhunt International na Taiwan, kde také bude bojovat o titul Manhunt. Velmi se těším, je to nová zkušenost a takhle daleko jsem nikdy neletěl svěřil se Hájek, který byl před odletem hodně nervózní jestli má vše co sebou potřebuje. S oblékáním mi pomohl Dušan Chrástek, což je velký odborník a vybral mi v Dieselu oblečení na finále a večerní oblečení budu mít od Pietro Filipi dodává Hájek, kde i poprvé bude zastoupena Česká republika.

Vítěz Mister International z České republiky Jan Pochobradský a slovenský Muž roku a vítěz Mister International Adam Barabáš odletěli do Indonésie, kde v Jakartě budou bojovat o titul Mister International.

Muži roku 2010 odlétají na Thaiwan.

Jejich let v odpoledních hodinách na pražské Ruzyni znamenal i pro holky velké překvapení, když začali žádat kluky o autogramy. Málem však ani neodletěli, vzhledem k sopce Merapi, která trápí Indonésii. Byl to jeden z prvních odletů do Jakarty potvrdila paní na odbavení. Poprvé poletí takhle daleko i Jan Pochobradský, který se na soutěž velmi těší, vezu si národní kroj z muzea, doufám, že mi přinese štěstí, protože rád bych uspěl dodal Pochobradský. Adam Barabáš jeho garderobu si veze od předního slovenského návrháře Andreje Baráníka. Pár dnů před odletem dostal Adam reakci na očkování a musel být převezen i do nemocnice, proto do poslední chvíle nebylo jasné, zda odletí. Ano, měl jsem vyrážku, teplotu a nemohl jsem dýchat, dávali mi injekce a dostal jsem léky preventivně na žlutou zimnici svěřil se Adam, kterému drží palce i herečka Gabika Dzuríková. Již tento týden také navštíví Bali, čeká je náročný program a většinou budou vstávat v 6hodin ráno dodává pořadatel Muže roku David Novotný, který letos obdržel poprvé licence na soutěže. Já osobně tam také poletím je podpořit dodává Novotný. Vítězové budou porvé bude reprezentovat Českou a Slovenskou republiku.

Muži roku 2010 odlétají na Thaiwan.

Celkem se účastní 65 vítězů národních kol z celého světa. O Adama Barabáše i Jana Pochobradského se zajímají indonéský tisk, který je označil do první patnáctky soutěže Finále se uskuteční 20.listopadu.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!