Správná šestka chytá tu nejlepší vlnu

Publikováno: 28.06.2013 18:23 | Jiří Hofbauer

Léto začalo, holky šly do bikin a vyrazily chytat tu nejlepší vlnu. I když se říká, že fotka je víc než tisíc slov, my se tentokrát rozhodli pro video. Představíme vám šestici krásných a talentovaných surfařek. Uznáte sami, že vidět to v pohybu je mnohem lepší.

theme

Zdroj: fanshare

Americká kráska Alana Blanchard patří k nejtajnějším snům každého kluka od dob, kdy po pláži pobíhala Carmen Electra a Pamela Anderson v červených plavkách Baywatch. Alana má svůj vlastní televizní pořad Surf Girl, který sleduje její život na prkně i její příležitostnou kariéru modelky.

Jednadvacetiletá Australanka Laura Enever se už potřetí dostala na ASP World Tour, kde každoročně vede v neoficiální anketě o nejvíce sexy surfařku. Sama přiznala, že ji nejlépe definují tři slova: odvážná, nabroušená a zábavná. Za několika hodinou každodenní dřinu byla odměněna řadou ocenění jako Triple Crown Rookie of the Year, ISA a ASP World Jr Champion.

Sally Fitzgibbons na surf poprvé vlezla v šesti letech a od té doby se ho nepustila. Kromě prvenství na stupních vítězů drží i prvenství jako nejmladší účastnice World Surfing Tour (ASP).

Anastasia Ashley začala se surfováním, když se s rodinou přestěhovala na Hawaj. Při pohledu na jednu z nejznámějších světových surfařek pochopíte, že je to právě Anastasia, kdo ty vlny dělá.

Erica Hosseini začínala jako fotbalistka. A i když trávník vyměnila za moře odhodlání a dravost ji zůstala.

Bruna Schmitz ve třinácti letech vyhrála Billabong Pro Junior a to z ní dělá nejmladší účastnici, která zvítězila v profesionální soutěži v její rodné Brazílii.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!