Správný dárek pro muže by měl splňovat několik kritérií

Publikováno: 22.07.2016 09:02 | PR

Máte v plánu obdarovat svého otce, bratra, kolegu v práci, nebo třeba někoho z vašich kamarádů? Pokud ano, vybrat ten správný dárek nemusí být vždy jednoduché. Zatímco ženám obvykle stačí různé šperky či květiny, vybrat unikátní dárky pro muže k narozeninám, nebo k jiné události už tak jednoduché být nemusí. Proto vám přinášíme několik tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle ani vy. Tady jsou.

shutterstock_208726642

Zdroj: Shutterstock.com

Zaměřte se na jeho koníčky

Každý muž má jistě několik koníčků, kterými tráví nejenom čas aktivně, ale o kterých také velmi často mluví. A právě to je cesta, jak s vaším konkrétním dárkem zaručeně nezklamete. Máme-li být konkrétnější, patří mezi největší koníčky současných mužů především:

  • Kutilství.
  • Rybolov.
  • Sportovní aktivita.

Pokud se na některý ze zájmů zaměříte, výběr konkrétního dárku rozhodně nebude ničím složitým. Spíše naopak. Jednoduchým způsobem vyberete třeba nářadí do dílny, sadu návnad na rybolov, nebo novou sportovní pomůcku.

Fotbal miluje téměř každý muž

U sportu ještě chvíli zůstaneme, jelikož ten nemusí být vykonáván jenom aktivně, jelikož mnoho mužů je také sportovními fanoušky. Mohou fandit hokeji či tenisu, ale z hlediska obliby zcela jasně dominuje fotbal. Je tedy více než jasné, že jít tímto směrem je správnou volbou. Ideální je zaměřit se na koupi unikátních lístků na některé z prestižních utkání. Ta se mohou týkat jak naší reprezentace, tak i některého ze známých evropských klubů. Naším tipem jsou vstupenky na zápas Real Madrid. Tedy na tým, který zná řada fandů pod přezdívkou Los Blancos a který hraje své zápasy na stadionu Santiago Bernabeu. Už ten je svým způsobem unikátní, jelikož pojme více než 85 000 diváků. Už to samo o sobě dokáže vytvořit nezapomenutelný zážitek. Nehledě na kousky, které tým předvede na hřišti.

Koupě samotných lístků ale nemusí být jediným možným tipem. Dnes už existuje řada sportovních cestovních kanceláří, které dokážou v souvislosti s fotbalem, ale i jiným sportem nabídnout i kompletní zájezd jak s dopravou, tak se vstupem na stadion, nebo službami delegáta. Obdarovaný se nemusí o nic starat a jede si jenom užívat.

Vyrobte svůj vlastní dárek

Říká se, že nejvíce potěší ten dárek, který vyrobí pro toho druhého někdo jiný sám. Pokud s tím souhlasíte, je možné jít i tímto směrem. Dnes jsou určitě hitem různé koláže z fotografií. Pokud vám přijdou jako dobrý nápad, zapomeňte na různé online služby a kupte klasické fotoalbum. Poté už jenom vytiskněte nejzajímavější fotografie, které máte uloženy v počítači a do alba je vložte. Samozřejmě nejlépe s vtipnými popisky, které vyvolají tolik příjemných vzpomínek. Odkazovat danými fotografiemi můžete na celou řadu věcí, kam se může řadit:

  • Společné dětství.
  • Různé párty a oslavy.
  • Zážitky z cest.

Na daném dárku se přirozeně můžete domluvit i s ostatními, jelikož i ti jistě mají s obdarovaným několik společných fotek. Nejenom, že si příjemně zavzpomínáte, ale zároveň ukážete, že klasická fotografie stále ještě nepatří do odpadkového koše.

Vouchery jsou velkým hitem

Náš poslední tip je určený těm mužům, kteří si skutečně nejsou jisti, co konkrétně dát a nemají o tom ani představu. Pokud je to váš případ, můžete nechat konkrétního člověka, ať si vybere něco sám, co se mu líbí a co se mu bude hodit. Dávat peníze však není ideální volbou. Proto je dobré nabídnout voucher, který se dá uplatnit v určité hodnotě. Pokud chcete být přece jenom konkrétní, může se jednat o voucher na vybranou službu, kterou může být třeba masáž, stejně jako se může jednat například o i o zajímavý pobyt, nebo cokoliv jiného, dle vašeho konkrétního uvážení. Výhoda voucheru je dána i tím, že můžete určit jeho konkrétní cenu a dodržet tak svůj limit.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!