Starbucks otevřel v Brně další kavárnu

Publikováno: 01.02.2016 09:10 | Redakce

Zbrusu nová, celkem již třetí, kavárna Starbucks v Brně se právě otevřela v samém srdci města na náměstí Svobody 5. Velkorysý prostor (téměř 200 m2) se pro zákazníky upravoval šest týdnů podle návrhu interiérové designérky Dikey Katakis-Kotsifakis. Kromě 49 míst uvnitř kavárny si zákazníci budou moci v letním období vychutnat posezení na čtyřicetimetrové terase, která disponuje dalšími 48 místy.

nam.Svobody_01

Zdroj: Starbucks

Přijďte si prohlédnout novou kavárnu a ochutnat sezonní speciality Starbucks! Žhavou novinkou začátku roku je například latte z kokosového mléka. Od února na vás čeká Pistachio-Rose Mocha, což je kombinace espressa a moka, obohacená příchutí pistácií a růže, a na Valentýna Triple Hot Chocolate s černým a bílým moka, šlehačkou a polevou. Vaše chuťové pohárky si ve Starbucks opravdu užijí! 

nam.Svobody_05

Zdroj: Starbucks

nam.Svobody_tym kavarny_02

Zdroj: Starbucks

Hodnocení článku:



Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Nejlepší světová vína představí na Pražském hradě  Nejlepší světová vína představí na Pražském hradě Již podvanácté se ve dnech 11. – 12. 2. 2016 uskuteční na Pražském hradě nejprestižnější vinařská akce roku: Audience Grand Cru... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!