Starbucks otevřel v Brně další kavárnu

Publikováno: 01.02.2016 09:10 | Redakce

Zbrusu nová, celkem již třetí, kavárna Starbucks v Brně se právě otevřela v samém srdci města na náměstí Svobody 5. Velkorysý prostor (téměř 200 m2) se pro zákazníky upravoval šest týdnů podle návrhu interiérové designérky Dikey Katakis-Kotsifakis. Kromě 49 míst uvnitř kavárny si zákazníci budou moci v letním období vychutnat posezení na čtyřicetimetrové terase, která disponuje dalšími 48 místy.

nam.Svobody_01

Zdroj: Starbucks

Přijďte si prohlédnout novou kavárnu a ochutnat sezonní speciality Starbucks! Žhavou novinkou začátku roku je například latte z kokosového mléka. Od února na vás čeká Pistachio-Rose Mocha, což je kombinace espressa a moka, obohacená příchutí pistácií a růže, a na Valentýna Triple Hot Chocolate s černým a bílým moka, šlehačkou a polevou. Vaše chuťové pohárky si ve Starbucks opravdu užijí! 

nam.Svobody_05

Zdroj: Starbucks

nam.Svobody_tym kavarny_02

Zdroj: Starbucks

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Nejlepší světová vína představí na Pražském hradě  Nejlepší světová vína představí na Pražském hradě Již podvanácté se ve dnech 11. – 12. 2. 2016 uskuteční na Pražském hradě nejprestižnější vinařská akce roku: Audience Grand Cru... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!