Stella Artois přeje veselé Vánoce

Publikováno: 27.11.2012 23:38 | Jiří Hofbauer

Stella Artois letos vydala sadu interaktivních vánočních karet, které přizpůsobíte svým požadavkům a především tomu, komu je posíláte.

4

Zdroj: facebook.com/Stella

Digitální pozdrav odkazující na dědictví této tradiční značky piva vytvoříte v online facebookové aplikaci Holiday Carole. Hlavní roli krásky jako ze starých filmů (má v sobě něco z Grace Kelly) si zde zahrála britská herečka Alice Eve. Nejprve vás uvítá ve svém apartmánu, zeptá se vás na jméno adresáta, adresu a taktéž můžete připojit osobní vzkaz vzkaz. Carole si vše zapíše a vytvoří jedinečný zdravici.

1

Zdroj: facebook.com/Stella

Jakmile vyřídíte formality, Carole sedne do auta a jede k adresátovi aby mu zazpívala koledu, a předala speciální láhev piva, gravírovanou sklenici se jménem adresáta a váš vzkaz.

2

Zdroj: facebook.com/Stella

Co je podle mě úžasné je cesta autem, kdy můžete za oknem sledovat cestu cílovým městem. Tato aplikace funguje pomocí Google Street View.

3

Zdroj: facebook.com/Stella

„Cílem bylo vytvořit něco v čem se zrcadlí tradice a styl naší firmy. Něco jako speciální vánoční dárek a poděkování všem co si rádi vychutnají pivo Stella Artois,“ říká Phil Pick, marketingový manager. Vánoční kampaň současně představuje exkluzivní řadu pivních lahví atypického tvaru s korkovou zátkou a plastickou hvězdou na těle temně zelené láhve.

Ať už pošlete vzkaz přátelům nebo sami sobě, stojí za to to vyzkoušet!

https://www.facebook.com/Stella

5

Zdroj: suninbev.com.ua

Soutěž byla ukončena. Všem účastníkům děkujeme.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!