Štěpánka Decastelo: K motorce bych přidělala mikrofon do helmy. Není větší trest než několik hodin m

Publikováno: 26.02.2016 19:39 | PR

O svůj názor na motorkářky se s námi podělila i moderátorka Štěpánka Decastelo. „Pro mě jsou to hlavně ženy, které se nebojí velkých, silných strojů stejně tak, jako se přirozeně nebojí velkých, silných a už vůbec ne jakkoliv slabých mužů. Tím mají můj velký obdiv a respekt!“ Doplňuje, že stále převládá názor, že motorky jsou spíše mužská záležitost. „Volný čas musíme rozdělit mezi děti, rodinu a pak teprve motorku.“ Někdy má Štěpánka pocit, že ženy si svou vášeň k motorkám musí více obhajovat, ale zároveň zažívá i to, že jsou motorkářky uznávány a navíc to většině mužů přijde sexy. S čímž nelze nesouhlasit.

step2

Zdroj: Motosalon

Jaká by měla být perfektní motorka pro ženy? Štěpánka si ji představuje lehčí, snadno ovladatelnou a samozřejmě krásnou. „Jedna moje kamarádka své motorce říká „milenka“, a když ji vidíte, jak na ni sedí, tak opravdu máte pocit, že tyhle dvě spolu zažívají něco hodně intimního.“  Proti gustu…

Žena by na motorku podle Štěpánky neměla sednout bez několika věcí, a teď nebude řeč o těch klasických, ale o těch zábavnějších. Nesmí jí chybět hlavně styl a elegance, dále papírové kapesníčky, ledvinový pás a mobil. „Není nad to, udělat si selfíčko se svojí motorkou.“ Jaké vybavení by si Štěpánka ideálně na své motorce představovala? Hned první věc je docela zajímavá a praktická – mikrofon do helmy. „Není pro mě totiž větší utrpení než několik hodin mlčet.“ Pak by uvítala také malou taštičku na řídítka, a kdyby se do povinné výbavy zařadily i šminky, tak by byla naprosto spokojená. Sama má na svých řídítkách i pouzdro na mobil, který vytahuje na každé zastávce a fotí své přátele a jejich motorky. „To je totiž jediný moment, kdy každý dobrovolně pózuje.“ Ze svých zážitků vzpomíná na svůj pád minulý rok. „Byla to jednoznačně moje chyba a nezkušenost.“ Štěpánka se ale určitě nemá za co stydět, protože pády k motorkám prostě patří. O své zážitky se přijde podělit s návštěvníky brněnského Motosalonu, který každoročně zahajuje motorkářskou sezónu.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!