Steve McQueen ožije ve snímku The Man & Le Mans

Publikováno: 10.08.2015 18:34 | Jiří Hofbauer

V roce 2010 to byl snímek Senna, biografický příběh legendárního brazilského automobilového závodníka Ayrtona Senny, kterého mnozí považují za nejlepšího jezdce historie. Před dvěma lety film Rush, kterému dominovaly výkony Daniel Brühl, Chris Hemsworth v rolích Niki Laudy a Jamese Hunta.

A letos ožije King of Cool ve biografickém snímku The Man & Le Mans. Řeč je samozřejmě o Steve McQueen a jednom z jeho nejvýraznějších hereckých počinů z roku 1971.

dokument s názvem The Man & Le Mans bere diváku do zákulisí natáčení a odhaluje jedinečné momenty, které dosud nebyly zveřejněny. Steve McQueen sám závodil a vyzkoušel i obtížný závodní okruh Le Mans dlouhý13,5 km a často v rychlosti překračující 320 km/h.

Nic proti Rychle a zběsile, ale na tohle se skutečně těšíme. Premiéra snímku The Man & Le Mans proběhla během filmového festivalu v Cannes. Do českých kin by se film měl dostat ještě letos na podzim.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Blogeřina těžká dřina: Everyday Runway Blogeřina těžká dřina: Everyday Runway Velice vytříbený styl zakládající se na černo-bílé kombinaci reprezentuje Oliwyi Soukupovou, podnikatelku a autorku blogu Everyday Runway,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!