Stomatologická klinika Prague Health Care

Publikováno: 09.06.2015 07:09 | PR

Klinika Prague Health Care se nachází v centru „staré“ Prahy v Železné ulici, jen pár metrů od Staroměstského náměstí. Naše klinika se pyšní krásnými prvorepublikovými prostory. Uvítá Vás příjemný personál v čele s profesionálním týmem lékařů, kteří za každé situace vystupují s vlídným přístupem k pacientům.

foto recepce

Zdroj: Health & Care, s.r.o.

Samozřejmostí a součástí kvalitní péče je také moderní technologie, proto naše klinika využívá moderní digitální rentgenové (RTG) přístroje, intraorální kameru, ale také nepostradatelné přístroje jako diagnocam, který poskytuje rychlý, přesný a velmi bezpečný způsob nálezu zubního kazu již v počátečním stadiu. Za pomocí diagnocamu je zub prosvícen o specifické vlnové délce a je tedy sám použit jako světelný vodič. Digitální kamera při tomto prosvícení pořizuje záznam, který se zobrazí na obrazovce počítače veškeré detekce kazů. Také mikroskop je jednou z podmínek kvality a trvanlivosti při stomatologického ošetření, bez ohledu na to, zda se jedná o protetiku, endodoncii nebo konzervační stomatologii. Mikroskop zajišťuje velmi ostrý 3D pohled ,,zviditelnění´´ struktur tenčích než je lidský vlas. Jedná se také o ošetření, které nepoškozuje zdravé zubní tkáně. Ošetření pod mikroskopem zvýší úspěšnost z 60% až na 95%. Díky těmto technologiím naše klinika může prodloužit pacientům garanci na 5 let. Od ostatních klinik se také odlišujeme umístěním zubní laboratoře v objektu kliniky.

SMP_2433

Zdroj: Health & Care, s.r.o.

Na klinice provádíme také dentální hygienu, která završuje komplexní stomatologickou péči pro naše klienty. Význam dentální hygieny je především v odstranění zubního kamene a za pomoci bělení zubů Vám napomůžeme ke krásnému úsměvu.

SMP_2417

Zdroj: Health & Care, s.r.o.

V portfoliu kliniky naleznete kromě dentální hygieny, stomatologického ošetření a bělení zubů, také fyzioterapii a masáže.

O ošetření v oblasti endodoncie, protetiky, záchovné stomatologie, stomatochirurgie, parodontologie se o Vás postará profesionální tým lékařů:
MDDr. Klára Palečková,
MDDr. Nikoly Toporov

Dentální hygienistky
Dominika Velebová, DiS Iveta Kuklová

Zubní laborant
Ing. František Straka DiS.

K dispozici máme také implantologa MUDr. Miloše Straku.

Chcete mít dokonalý úsměv? Máte možnost si stáhnout slevový voucher v článku na dentální hygienu a ordinační bělení, který při návštěvě předložíte na recepci.

Stáhněte si poukaz na 15% slevu!

Kontakt:
Prague Health Care, s.r.o.
Železná 14,
Praha 1
Zuzana Rendásová (manager): +420 739 277
recepce: +420 604 484444
email: phc@centrum.cz

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Soutěžní komedii Zdeňka Trošky se hosté kina smáli přesně celou čtvrtinu filmu Soutěžní komedii Zdeňka Trošky se hosté kina smáli přesně celou čtvrtinu filmu Komedie Babovřesky 3 byla soutěžní projekcí na festivalu Hrnec smíchu v Novém Městě nad Metují. V sále Kina 70 tak nechyběla trojice... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!