Stomatologická klinika Prague Health Care

Publikováno: 09.06.2015 07:09 | PR

Klinika Prague Health Care se nachází v centru „staré“ Prahy v Železné ulici, jen pár metrů od Staroměstského náměstí. Naše klinika se pyšní krásnými prvorepublikovými prostory. Uvítá Vás příjemný personál v čele s profesionálním týmem lékařů, kteří za každé situace vystupují s vlídným přístupem k pacientům.

foto recepce

Zdroj: Health & Care, s.r.o.

Samozřejmostí a součástí kvalitní péče je také moderní technologie, proto naše klinika využívá moderní digitální rentgenové (RTG) přístroje, intraorální kameru, ale také nepostradatelné přístroje jako diagnocam, který poskytuje rychlý, přesný a velmi bezpečný způsob nálezu zubního kazu již v počátečním stadiu. Za pomocí diagnocamu je zub prosvícen o specifické vlnové délce a je tedy sám použit jako světelný vodič. Digitální kamera při tomto prosvícení pořizuje záznam, který se zobrazí na obrazovce počítače veškeré detekce kazů. Také mikroskop je jednou z podmínek kvality a trvanlivosti při stomatologického ošetření, bez ohledu na to, zda se jedná o protetiku, endodoncii nebo konzervační stomatologii. Mikroskop zajišťuje velmi ostrý 3D pohled ,,zviditelnění´´ struktur tenčích než je lidský vlas. Jedná se také o ošetření, které nepoškozuje zdravé zubní tkáně. Ošetření pod mikroskopem zvýší úspěšnost z 60% až na 95%. Díky těmto technologiím naše klinika může prodloužit pacientům garanci na 5 let. Od ostatních klinik se také odlišujeme umístěním zubní laboratoře v objektu kliniky.

SMP_2433

Zdroj: Health & Care, s.r.o.

Na klinice provádíme také dentální hygienu, která završuje komplexní stomatologickou péči pro naše klienty. Význam dentální hygieny je především v odstranění zubního kamene a za pomoci bělení zubů Vám napomůžeme ke krásnému úsměvu.

SMP_2417

Zdroj: Health & Care, s.r.o.

V portfoliu kliniky naleznete kromě dentální hygieny, stomatologického ošetření a bělení zubů, také fyzioterapii a masáže.

O ošetření v oblasti endodoncie, protetiky, záchovné stomatologie, stomatochirurgie, parodontologie se o Vás postará profesionální tým lékařů:
MDDr. Klára Palečková,
MDDr. Nikoly Toporov

Dentální hygienistky
Dominika Velebová, DiS Iveta Kuklová

Zubní laborant
Ing. František Straka DiS.

K dispozici máme také implantologa MUDr. Miloše Straku.

Chcete mít dokonalý úsměv? Máte možnost si stáhnout slevový voucher v článku na dentální hygienu a ordinační bělení, který při návštěvě předložíte na recepci.

Stáhněte si poukaz na 15% slevu!

Kontakt:
Prague Health Care, s.r.o.
Železná 14,
Praha 1
Zuzana Rendásová (manager): +420 739 277
recepce: +420 604 484444
email: phc@centrum.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!