Střešní boxy a nosiče zvýší cestovní komfort vozidla

Publikováno: 27.05.2013 17:57 | PR

V sortimentu Elsa Group nenajdete žádné nekvalitní a nepřesné kopie z Číny, Polska ani tažná zařízení od výrobců, kteří kvalitu podřizují ceně. Při výběru nabízeného zboží dbají na to, aby zakoupený produkt byl bezpečný, jeho montáž byla snadná a přesná, bez násilného zásahu do karoserie vozidla, a především aby dlouho a dobře sloužil.

car_8

Zdroj: xctravels.com

Střešní nosiče nabízí společnost Elsa Group již od roku 1995. Dováží na trh kvalitní a bezpečné výrobky za nejvýhodnější ceny přímo od výrobců. Současně nabízejí tažné zařízení Westfalia, Thule-Brink, Hook, Galia, elektropřípojky, střešní nosiče Mont Blanc, Cruz a Superauto, nosiče jízdních kol, nosiče lyží a snowboardů, střešní boxy a řadu dalšího příslušenství.

Aerodynamické střešní boxy italské firmy Junior jsou vyrobeny z kvalitních materiálů ABS, nebo polystyrénu s ochranou proti UV záření. Každý střešní box je vybaven centrálním 3-bodovým zámkem, bezúdržbovými pružinovými vzpěrami a rychloupevňovacím systémem UltraRapid pro snadnou montáž na střešní nosiče. Maximální zatížení vybraných modelů je až 75kg. Při vývoji a výrobě střešních boxů Junior je kladen velký důraz na praktické využití vnitřního prostoru, líbivý design a omezení aerodynamického hluku. Velkou předností střešních boxů Junior je i velice výhodný poměr ceny/výkon.

Ideální střešní nosič si můžete vybrat ze tří cenových řad prestižních střešních nosičů švédské firmy Mont Blanc, jejichž prémiová řada EasyGo umožňuje komfortní montáž bez nářadí. Firma Mont Blanc je vedoucí a zkušený výrobce střešních nosičů nejvyšší kvality a dodavatel do automobilového průmyslu s 65ti letou tradicí. V nabídce jsou také nadstandardně kvalitní a cenově dostupné nosiče oblíbených evropských firem Cruz a Superauto, které se rovněž montují do originálních úchytů určených výrobci vozidel a jsou účinně chráněny proti korozi. Střešní nosiče Superato Yak se za patnáct let svého výskytu na českém trhu mezi motoristy staly velmi populárními pro svůj oblý design a dobrou cenu. Elsa Group je jediný přímí dovozce střešních nosičů Cruz a Superauto a autorizovaný dovozce střešních nosičů Mont Blanc do České republiky a na Slovensko.

Elsa Group je největší obchod s tažnými zařízeními v České republice. Současně se vyznačuje největším počtem tažných skladem ihned k odběru. Pokud se rozhodnete nakupovat přes eshop tazne.cz následnou montáž si můžete objednat přímo u prodejce nebo u kteréhokoliv z 1600  montážních servisů v  pověřených přímo Elsa Group.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!