Studentská noc: školní uniformy Levi's s 30% slevou

Publikováno: 13.11.2015 18:55 | Jiří Hofbauer

V anketě jednoho britského lycea „Jak by měly vypadat školní uniformy“ s převahou zvítězily džíny. Rozhlédněte se kolem sebe, na ulicích i v lavicích má denim převahu. A to ještě nedávno měly u nás džíny do škol vstup zakázán. Byl to symbol kapitalistické Ameriky. Pašovaly se ze Západu nebo kupovaly v Tuzexu a kdo je měl, byl na diskotéce king. Ale ani rodičové je neviděli rádi a nejhorší potupou bylo, když na nich maminka nažehlila puky. Naštěstí Sametová revoluce všechno změnila a mohla vypuknout revoluce Džínová.

iwo-jima_levis_edited-1

Zdroj: Tumblr

Schválně se rozhlédněte kolem sebe, džíny jsou dnes nejrozšířenějším oblečením. Můžete je nosit ve dne v noci, do školy i za školu. Dnes jsou džíny doslova školní uniformou – jsou pohodlné a stylové. Prostě dokonalé, jen jedničky vám nezaručí.

Značka Levi’s připravila pro studenty 30% SLEVU. Levi’s Store v pražském Palladiu se promění ve studentský klub, muzika pojede na maximum, bude připraveno občerstvení… Tak se stavte ve čtvrtek 19. listopadu mezi 18. a 22. hodinou. Pro více novinek sledujte Levi’s a stránku události na Facebooku.

V aktuální kolekci najdete ikony značky – pětsetjedničky, džísky a westernové košile. Džíny v různých barvách a střizích – široké i skinny, denimové šortky, minisukně, bavlněná trička, mikiny, bundy... Tak si přijďte pro novou školní uniformu! P.S. Nezapomeňte na studentský průkaz!

Levis_FW15_Studentska_noc

Zdroj: Levis
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!