Studie Škoda Superb Black Crystal září díky hvězdnému prachu

Publikováno: 26.10.2015 00:08 | Jiří Hofbauer

Studií Škoda Superb Black Crystal ukazuje česká automobilka opět svou lásku k detailům. Ve spolupráci s renomovanou sklárnou Preciosa představila automobilka novou interpretaci detailů vozu Škoda Superb.

151020 SKODA Superb Black Crystal

Zdroj: Škoda Motorsport

151021 SKODA Superb Black Crystal 1

Zdroj: Škoda Motorsport

Vrcholným prvkem studie Škoda Superb Black Crystal jsou jedinečná kola: Ta jsou pokrytá takzvaným ‚hvězdným prachem‘ (StarDust). Jedná se o malé krystaly, které pokrývají povrch disku. To dodává nové studii efektní vzhled. Touto technologií byly ozdobeny také trofeje pro vítěze Tour de France, navržené oddělením Škoda Design. Také loga značky Škoda na přídi i zádi vozu, na kolech a na volantu jsou vyrobena z kvalitního křišťálového skla. Rovněž z křišťálových prvků je vyroben i emblém Laurin & Klement na volantu.

151021 SKODA Superb Black Crystal 2

Zdroj: Škoda Motorsport

151021 SKODA Superb Black Crystal 4

Zdroj: Škoda Motorsport

„Nová Škoda Superb zaujme svým výrazným emocionálním designem a láskou k detailu. Tuto ambici důsledně rozvíjí i nová studie ‚Superb Black Crystal‘. Díky precizně zpracovaným skleněným křišťálům působí studie jako klenot, který se nosí jen pro zvláštní příležitosti,“ říká šéfdesignér značky Škoda Jozef Kabaň.

151021 SKODA Superb Black Crystal 3

Zdroj: Škoda Motorsport

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Nejstylovější muži: Men in black tie Nejstylovější muži: Men in black tie Je pravdou, že muži jsou ješitní, umí se rozmazlovat a rádi dělají dojem. Vždy vyžehlená košile, nevtíravá vůně, dobře padnoucí... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!