Stylové brýle na dobrodružnou horskou túru

Publikováno: 04.12.2015 09:31 | Jiří Hofbauer

Brýle, se staly zásadním doplňkem, bez kterého se již neobejdeme. V nastávajícím zimním období využije pro vaše aktivity pod širým nebem stabilního, estetického a funkčního ochránce. Brýle značky Adidas jsou vyrobeny ve spolupráci se sportovci pro sportovce a nabízí mnoho zajímavých a funkčních detailů. Sportovní brýle Adidas jsou ideálním doplňkem pro jakýkoli aktivní odpočinek. Zahrnují v sobě možnost kombinace s dioptrickým klipem nebo adaptérem, které jsou ideálním řešením dioptrické korekce.

dobro

Zdroj: Adidas

Intenzivní působení slunce a větru ve velkých nadmořských výškách představuje riziko dočasného nebo dokonce trvalého poškození zraku. Technickým jádrem brýlí Tycane Outdoor Pro a ergonomická pěnová vložka, která se přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje a chrání oči před UV zářením, deštěm, potem a větrem. Kombinace prodyšného materiálu, ventilačního systému a protizamlžovací úpravě skel zaručuje dokonalý pohled za každého počasí. Hydrofobní technologie skel odpuzuje špínu, prach a vodu a pomáhá udržet perfektní pohled.

Revoluční pěnová vložka dělá z sportovních brýlí se zrcadlovými skly Tycane Outdoor Pro ideálního společníka i pro tu nejtvrdší vysokohorskou túru. Cena 5 990 Kč.

Tycane pro outdoor, 5990

Zdroj: Adidas

Sportovní brýle Tycane Outdoor Pro s možností kombinace adaptéru i dioptrického klipu.
Cena 5 770 Kč.

Tycane pro outdoor, 5770

Zdroj: Adidas

Brýle Elevation Climacool z první generace outdoorových brýlí této značky. Cena 6 430 Kč.

Elevation Climacool, 6430

Zdroj: Adidas

Sportovní brýle Evil Eye Halfrim Pro splňují všechny testy na veškeré modely přileb. Lze je kombinovat s dioptrickým klipem nebo adaptérem. Cena 6 100 Kč.

Evil Eye Halfrim pro, 6100

Zdroj: Adidas

Sportovní brýle Evil Eye Evo Pro jsou novou generací brýlí pro multifunkční užití. Cena 5 770 Kč.

Evil Eye Evo Pro, 5700

Zdroj: Adidas

Nové modely brýlí značky Adidas se mohou pyšnit tím, že díky použití nejnovějších technologií splňují náročná funkční řešení, ale dávají prostor i pro prezentování módních trendů. Vzájemná symbióza mezi praktičností a stylovostí je ideálním kritériem pro výběr brýlí určených pro každodenní aktivitu v jakémkoli ročním období.

Unisex brýle Kumacross jsou určeny pro aktivní volný čas. Nastavitelný nosník je funkční úpravou a zrcadlová skla jsou stylovým doplňkem. Možnost kombinace s dioptrickým klipem nebo adaptérem. Cena 3 600 Kč.

Kumacross, 3600

Zdroj: Adidas

Pomyslnou hranici mezi sportem a životním stylem smazávají aktuální modely Wildcharge a Whipstart. Paleta barev a pokročilé zrcadlové čočky přinášejí dokonalý vzhled a jasné vidění v jakékoli situaci.

Sportem inspirované modely značky Adidas se prezentují klíčovými funkcemi a technologiemi, jako jsou žebrované stranice pro dokonalou stabilitu a moderní sedla, která se dokáží přizpůsobit různým tvarům nosu. Aby při zatížení nedošlo k poškození brýlí, jsou obruby vybavené rychloupínacími stranicemi, které při nárazu vyskočí.

Ve vybraných barvách jsou také k dispozici vynikající zrcadlové čočky, které nabízejí skvělou absorpci světla a kontrastní efekty. Možnosti zabarvení čoček využívají patentovanou technologii Eyewear Light Stabilizing Technology v aktivním stříbru, která dokáže vyrovnávat světelné výkyvy.

Pánské brýle z řady Whipstart nabízí kombinaci s dioptrickým klipem nebo možnost přímé korekce. Součástí jsou žebrované stranice pro zlepšení stability, moderní sedlo, které se přizpůsobuje tvaru nosu a efektní zrcadlová skla. Cena 3 270 Kč.

Whipstart, 3270

Zdroj: Adidas
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!