Superman dostane nový kostým

Publikováno: 05.07.2014 20:37 | Jiří Hofbauer

U příležitosti jednoho z největších amerických národních svátků Dne nezávislosti ukázalo filmové studio nový kostým Supermana, který oblékne Henry Cavill v připravovaném snímku Batman v Superman: Dawn of Justice.

Běžný divák si rozdílů s největší pravděpodobností nevšimne. Jedná se skutečně o detaily, které jsou patrné jen při srovnání obou kostýmů. Komiksák a jiní nadšenci však zásahy do trikotu budou registrovat.

superman_2

Zdroj: GQ UK, GQ US, GQ Spain, Vogue UK, Facebook

Designér Michael Wilkinson sice kostým mírně ugradoval, ale současně nechtěl deformovat jeho současný design, který nastavil ve filmu Muž z oceli. Nejvýraznější změnou je tak rozšířené žebrování na boční části žeber, pak pásek a důraznější špičky bot.

Rozdíl není ale jen v kostýmu, ale i ve vzhledu Henryho Cavilla, který zase dospěl. Vlasy mu nezdobí už tak velká vlna a na objemu nabyl především hrudník a ramena.

Světová premiéra snímku Batman v Superman: Dawn of Justice je plánována na začátek května 2015.

superman_3

Zdroj: Forbes Česká republika

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!