Svěřte správu domu specialistům

Publikováno: 25.05.2013 19:18 | PR

Vlastníte nemovitost? A postrádáte dostatek času se o společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ) nebo bytové družstvo (BD) řádně starat? Potom na nic nečekejte a poptejte služby specialistů. Ti se profesionálně postarají o vaši nemovitost, uspoří náklady a zajistí efektivní hospodaření s finančními prostředky.

jindrichaplachtywww

Správa nemovitostí Praha je velmi kvalitně zajišťována pražskou společností Parkers s.r.o. Ta nabízí dílčí i komplexní služby v oblasti správy domu a specializuje se i na dálkovou správu nemovitostí. Svým klientům umožňuje přístup do internetové aplikace IFM24 nonstop zdarma. Na zabezpečeném serveru jsou v této aplikaci uvedena veškerá data týkající se spravovaného domu, což umožňuje všem bytovým vlastníkům získat maximální přehled o datech v ekonomické a technické oblasti. Lidé mohou komunikovat se správcem nemovitostí prostřednictvím úřední desky, předávat si informace mezi sebou, zveřejňovat důležité informace na nástěnku nebo diskutovat ve fóru.

Správa nemovitostí se týká především ekonomické a technické oblasti, někteří vlastníci nemovitosti však poptávají i právní nebo inženýrské služby. V ekonomické správě jde především o řádné a precizní vedení účetnictví, předpis záloh a realizaci finančních operací. Technická správa má naopak na starosti pravidelný úklid, službu recepce a ostrahy a zajištění oprav a revizí. K dispozici je také pohotovostní havarijní služba a nonstop linka pro hlášení veškerých havárií.

Dálková správa nemovitostí společnosti Parkers s.r.o. je provozována po celé České republice. Zahrnuje v sobě vedení účetnictví a zpracování záloh. Je poskytována za výhodnou cenu 119 Kč bez DPH za kalendářní měsíc a bytovou jednotku. Na společnost se tedy mohou obrátit i vlastníci nemovitosti žijící mimo Prahu. Veškeré kontakty a bližší informace ohledně jednotlivých oblastí správy nemovitostí získáte na oficiálních webových stránkách www.svjonline.cz, přes které společnost jednoduše poptáte.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!