Svým oblečením dáváme najevo, jak si u nás pořadatel stojí

Foto Lenka Žáčková10
21.11.2014 12:00 | Michaela Lejsková

Není pochyb o tom, že volbou svého oblečení chceme našemu okolí cosi sdělit. Při příležitostech, kdy je dress code striktně daný, je to poměrně jednoznačné. Lidé se zařídí podle instrukcí a svého nejlepšího vkusu či možností, které nabízí jejich šatník. V ideálním případě se řídí pravidel tím, že svým oblečením projevují pořadateli, jak si u nich stojí.

Foto Besi - 36

Milan Švára a Petr Lžičař

Nejinak tomu bylo v případě 8. profesního setkání magazínu Best of a partnerů klubu Mecca, jež se uskutečnilo jedno říjnového odpoledne. Dress code tehdy zněl „Business Casual“, což – odlehčeně řečeno - znamená obchodní, ale zároveň ležérní společenské oblečení. Móda byla sama o sobě součástí společenské události, a to v podobě prezentace kolekce módní návrhářky Aleny Wilson. Pro tuto příležitost oblékla pořadatelku Michaelu Lejskovou do čtyř různých outfitů ze své kolekce.

Foto Besi - 32

Alena Kalašová se svým doprovodem

Pozornosti neušel Václav Salajka, ředitel Oblastní charity Hodonín, který se na akci ukázal v Hodonínském kroji. „Je pravda, že tanec a zpěv patří k mým koníčkům, ale hlavní opodstatnění mého oblečení tkví v tom, že chci lidem v Praze ukázat, jaké pěkné kroje se v našem kraji nosí a že to k Hodonínsku patří stejně jako naše Oblastní charita,“ vysvětluje ředitel slavící letos dvacetileté výročí ve své funkci.

Foto Besi - 31

Michaela Lejsková a Jiří Šlégr

Není to zdaleka jediné jubileum, o kterém byla na 8. profesním setkání zmínka. K jubilejním 50 tisícům dárců v Českém národním registru dárců dřeně Danielu Pagáčovi. Z rukou pořadatelky převzali pozornost hokejista Jiří Šlégr a generální sekretář Českého svazu hokeje Martin Urban, kteří vzpomenuli deset let od smrti Ivana Hlinky. UNICEF má aktuálně 25 let od úmluvy o právech dítěte. Dárek dostal také spolumajitel klubu Mecca Radek Koch, který převzal štafetu vedení klubu, který slaví letos 16 let.

Foto Besi - 98

Jan Smigmator

Společenskou událost zahájila francouzskou hymnou interpretka muzikálu Antoinetta – královna FranciePavlína Matiová. Nebyla zdaleka jediná, kdo muzikál reprezentoval. V rámci programu, ve kterém jde také o představení hudebních žánrů a profesí, vystoupili i její kolegové Renata Drössler, Peter Strenáčik a David Uličník a představili tak muzikál, který můžete vidět v divadle Hybernia v Praze.

Foto Besi - 45

Josef Syka

 

Foto Besi - 30

Eva Jurková s doprovodem

Umělci se na pódiu ukázali ve svých kostýmech, které pro představení, jež je tvorbou producentky Emy Krahulíkové, navrhl Josef Jelínek.

Hudební vystoupení obohatila klasická hudba houslisty Pavla Šporcla a swing v podání Jana Smigmatora. V tomto duchu pojali svou profesní prezentaci.

Foto Besi - 37

Josef Jeník s manželkou 

Společenská událost se konala za podpory Aurum Clinic, Mecca Club Prague, Czech Masters European Tour, Sisel Kaffé, muzikálu Antoinetta - královna Francie, Karlovy pekárny, Orange Production, cateringu Jana Paukerta, květinářství Papavera, módní návrhářky Aleny Wilson, Vinařství Chateau Lednice a vlasové kosmetiky Aloxxi.

 

Foto a zdroj: www.ibestof.cz

Foto Besi - 34

Kamila Vodochodská, Daniela Karasová a Jana Hrnčárková

Foto Besi - 52

Pter Strenáčik, Renata Drössler, Pavlína Matiová a David Uličník

Foto Besi - 90

Václav Salajka a Michaela Lejsková

Foto Feli058

Lenka Špillarová

Foto Feli177

Eva Syková

Foto Feli191

Renata Drössler

Foto Feli192

David Uličník

Foto Feli193

Pavlína Matiová

Foto Feli194

Petr Strenáčik

Foto Lenka Žáčková08

Radek Koch a Andrea Kalivodová

Foto Lenka Žáčková12

Hana Robinson a Dita Brančíková

Foto Lukas Hanusek193

Eva Vichnarová a Petr Vichnar

Foto Lukas Hanusek239

Daniel Pagáč a Pavel Janoš

Foto Lenka Žáčková18

Radek Koch a Petr Kutheil

Foto Lenka Žáčková17

Jan Vinkler

Foto Lenka Žáčková11

Jiří Drahoš, Pavel Hruška a Vlastimil Harapes

Foto Feli305

Jan Lisý, Michaela Lejsková, Kamil Komenda a Martin Gargulák

Foto Feli209

Alena Wilson
Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/165016/virtual/www/subdom/www/include/libs/bannerCont.class.php on line 14
�patn� dotaz: SELECT id, img, url, code FROM banners_cont WHERE display = 1 AND position = '1' AND `start` < '2018-04-24 09:04:39' AND `end` > '2018-04-24 09:04:39' AND (implimit > imps OR implimit = 0) AND EXISTS (SELECT * FROM banners_cont_tags_join WHERE banner_id = banners_cont.id AND tag_id IN ()) ORDER BY last_displayed ASC LIMIT 0,4