Taboo - nová britská minisérie, která stojí za zhlédnutí

Publikováno: 28.04.2017 18:00 | Adam Maturkanič

S blížícím se zkouškovým obdobím, bychom měli pomalu začít odkládat činnosti, které nás okrádají o čas a díky nim dokážeme prokrastinovat i půl dne. Mezi hlavní pokušení, které nás odlákávají od skript a zvýrazňovačem popsaných učebnic, jsou dobré seriály. Jeden ze seriálů který vznikl v poslední době a stojí za zhlédnutí je britská minisérie Taboo. A vy byste ho měli zkouknout dřív než se naplno rozjede zkouškové anebo bude takové počasí, že doma už vás nic neudrží.

foto

Zdroj: Esquire

Děj se odehrává v roce 1814 po návratu dobrodruha Jamese Keziaha Delaneyho (Tom Hardy) z Afriky. Během doby co strávil na konci světa, se naprosto změnil a osudem zocelen přijíždí zpět do Londýna, aby převzal po smrti svého otce jeho přepravní impérium. Ovšem převzetí dědictví nebude pro Jamese jednoduchou záležitosti. Díky vlivu, který má nyní James v oblasti Nootka Sound, se dostal do hledáčku Východoindické společnosti a dokonce i samotného krále Britského impéria. Můžete se těšit na smršť událostí plných intrik, zrady, ale i lásky. Důvodu ke sledování je mnoho, ale mezi ty hlavní patří herecký výkon Toma Hardyho, děj odehrávající se na začátku 19. století v Londýně s jeho tehdejší krásou i pachutí, prolínání angličtiny vznešených mužů a spodiny nebo časová nenáročnost seriálu – má jen 8 dílů.

https://www.youtube.com/watch?v=W1fiijqrKuc 

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Máj, růžového vína čas Máj, růžového vína čas Stromy obsypané květy a atmosféra jara – to je máj, lásky čas. Pro mnohé nejkrásnější období roku.  A také měsíc růžového... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!