TAG Heuer Automobile Club de Monaco Black Edition

Publikováno: 20.05.2013 10:19 | Jiří Hofbauer

Novinku představil TAG Heuer na letošním ročníku Baselworld – hodinky TAG Heuer Automobile Club de Monaco Black Edition.

Na první pohled je jasné, že se jedná o mladší verzi ikony 70.let modelu 74033 Heuer Monaco. Hodinky navržené pro Automobile Club de Monaco rozhodně nejsou žádné křehotinky, ale pořádně odolné časomíry s povrchem PVD. Velmi odolná úprava povrchu hodinek Physical Vapour Deposition tzv. PVD se vyznačuje vysokou tvrdostí a odolností proti odření, vysoké teplotě, korozi i kyselinám. Tato vrstva není jen povlak nanesený na pouzdro hodinek, ale vrstva, která proniká do původního materiálu a splývá s ním. Proto se nikdy neoloupe.

Uvnitř 39 milimetrového titanového těla je hodinový stroje strojek Calibre 12 Chronograph s rezervou až 40 hodin.

Limitovaná edice čítá pouhých 225 jedinečných kusů a očekává se, že se vyprodají rychle. Budou v prodeji od června za cenu $ 8,200 (166 000 CZK).

CAW211M.FC6324

Zdroj: TAG Heuer

74033 Heuer Monaco

31Mon74033PVDAMH

Zdroj: onthedash.com

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!