TAG Heuer Connected Modular první smartwatch se značkou Swiss made

Publikováno: 10.02.2018 07:34 | Michal Novák

Uvedení na trh hodinek Connected je prestižní událost, která si zasloužila mnoho pozornosti už jen díky tomu, že je geekové i všichni ostatní milovníci moderních technologií s nadšením očekávali přes dva roky. Luxusní smartwatch s Android Wear běžící na procesoru Intel v luxusním titanovém pouzdře od TAG Heuer byly poprvé v České republice k vidění a vyzkoušení na velké tenisové party v obřích prostorách hodinářství Koscom.

Tag Heuer__RSH5748

Zdroj: Jan Rasch

Nadcházející Fed Cupové utkání Česko vs. Švýcarsko a zahájení prodeje dlouho očekávaných smartwatch TAG Heuer Connected – dvě události a dvě témata eventu, který ve středu proběhl v pražské prodejně hodinek Koscom. Hlavním hostem byla Lucie Šafářová, špičková tenistka a Friend of the Brand/přítelkyně značky TAG Heuer. V průběhu večera sehrála virtuální tenisové utkání proti švýcarskému soupeři Stephanovi Pichavantovi – regionálnímu šéfovi společnosti TAG Heuer pro střední Evropu.

Tag Heuer__RSH5909

Zdroj: Jan Rasch

TAG Heuer jako luxusní švýcarská hodinářská značka, se o své hosty postaral opravdu luxusně. Kromě vynikajícího rautu nabídnul ochutnávku ovocných destilátů Fassbind a to rovnou její největší klenoty z řady „L‘heritage de bois“ – dědictví dřeva. Lucie a Martin mají kromě sportu ještě jednu společnou vášeň, a to jsou sociální sítě. Lucie má na Instagramu 172 tis. followerů a Martin přes 14 tis. (aktivní jsou i na Facebooku a Twitteru). O svoje účty se oba starají zcela sami, bez pomoci PR agentur a manažerů, a se svými fanoušky také rádi komunikují v diskusích. Přesně pro ně byly stvořeny hodinky Connected.

Tag Heuer__RSH5966

Zdroj: Jan Rasch

Smrtwatch Connected Modular

Je „náramkový computer“, který je neustále online a neustále po ruce, připraven doručit i odeslat všechny informace a zprávy z vašeho zápěstí bez nutnosti vytahovat a zapínat telefon. Jeho titanové pouzdro je modulární – pomocí jednoho kliknutí je možné vyměnit řemínek nebo jeho kovové úchyty a dát hodinkám úplně jiný styl. K dispozici je mnoho barev i různé materiály – pryž, keramika, kůže, titan, černé PVD, růžové zlato i diamanty. Navíc si lze dokoupit i modul s automatickým strojkem Cal.5, vyměnit ho za modul smartwatch a užívat si švýcarskou hodinářskou klasiku. Pro fajnšmekry byl vyroben i modul s tourbillonem. Dámy jistě potěší, že kromě klasické pánské velikosti pouzdra 45 mm je dispozici i lady-velikost 41 mm. Connected jsou tak prozatím jediné smartwatch šité na míru přímo ženám.

Tag Heuer__RSH5666

Zdroj: Jan Rasch

Vodotěsné titanové pouzdro Connected se safírovým sklem má legendární design TAG Heuer Carrera a je osazené procesorem Intel s operačním systémem Adroid Wear a 4GB pamětí. Kromě speciálních aplikací z dílny TAG Heuer do něj lze nainstalovat přes 4000 aplikací (Hangouts, Mapy, Překladač, Spotify, Fitness, Facebook, Intagram atd.) a dokáže komunikovat i na jiných platformách jako je Messenger, WhatsApp a mnoho dalších. Zabudovaný mikrofon umožňuje hlasové ovládání pomocí Google assistanta a pomocí NFC můžete provádět bezhotovostní platby.

Tag Heuer__RSH5748

Zdroj: Jan Rasch

První generace Connected se na Americkém trhu objevila už před dvěma lety. V České republice však k dostání nebyly z důvodu omezené funkčnosti některých Googlovských aplikací na našem území. Mezitím přišla na trh druhá generace Connected Modular a vytvořila se dlouhá řada čekatelů, kteří se konečně tento týden dočkají. Autorizaci k prodeji v ČR dostaly tři prestižní hodinářské prodejny: pražský Koscom a Carollinum a olomoucký Helvetia Boutique. Kdyby se i Vám zalíbilo být connected/stále ve spojení, můžete si hodinky zarezervovat na adrese www.connected-modular.cz.

Tag Heuer__RSH6131

Zdroj: Jan Rasch
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!