Tak trochu jiný osobní holič Philips S9031/12

Publikováno: 09.06.2015 08:48 | Jiří Hofbauer

Dnešní trendy velí všem mužům navštěvovat barber shopy a úžívat si péči školených holičů. Pravdou je, že to není časově levná záležitost. Současně moderní gentleman nesedí na zadku, ale mnohdy rotuje po celé světě. Několik časových pásem a neznámé prostředí není důvodem, proč by muž měl vypadat jak neandrtálec.

philips_6

Zdroj: Philips

Já osobně nikdy nebyl fanoušek elektrických holících strojků. Přiznám, vadilo mi právě to holení nasucho, které mi pleť dráždilo. Právě v tomhle ohledu je holící strojek Philips S9031/12 z řady 9000 zcela jiný. Funkce Super Lift & Cuts se stará o to, aby muž byl dokonale oholen, ale současně holení mu nijak pokožku nedráždilo a nepodíralo. Díky systému Aquatec zvládá i mokré holení. Takže nemusíte se bát ho vzít do sprchy. 3D nástavec hodně dobře kopíruje tvar obličeje jak v oblejších částech na tváři tak zvládá i přechod přes čelist na krk.

philips_1

Zdroj: Philips

Přiznejme si, že málo který muž má čas chodit co tři dny k lazebníkovi, aby mu opečovával vlas i vous. Navíc pokud se najednou ve vašem denním plánu objeví nečekaná a přitom důležitá schůzka, jako první sáhnete po telefonu a zavoláte holiči, aby z Homo sapiens sapiens udělá Homo sapiens elegantiaris. Holič má většinou nejbližší termín za tři týdny. Tak vyrazíte na jednání a doufáte, že odrostů kolem uší si nikdo nevšimne. Právě na tyhle akutní (ale i průběžné případy) je skvělý druhý nástavec zastřihovač, kterým můžete upravovat okolí kolem uší, kotlety a zátylek. Pokud zvládnete dětské vystřihovánky, tak zvládnete i tohle. Jen moc neexperimentujte. Ať místo stylu po vzoru Davida Gandy nedocílíte vzhled fanouška Dana Landy. Zastřihovač je skutečně určen na úpravu vousů a zapravení vlasů. Zvládne ale třeba i drobné úpravy ochlupení na hrudi zhruba do 5 mm. Díky funkci SmartClick je výměna holící hlavice za zastřihovací jednoduchá a rychlá.

philips_8

Zdroj: Philips

Nemohli jsme odolat a ve volných chvílích jsme se strojkem parodovali scény ze Star Treku. Jo, trochu to zavání Teorií velkého třesku. Ale! Hlavně to demonstruje, jak skvělý design strojek má. A to nám ani jednou nevyklouzl z ruky! To dokazuje, že tvar pogumovaného těla strojku skutečně skvěle padne do dlaně a velice dobře se s ním pracuje.

philips_5

Zdroj: Philips

Další výhodou je, že tenhle strojek je vyloženě určený na cesty. V balení najdete i praktické pouzdro a dobíjecí kabel. Ten můžete na cestách píchnout přímo do strojku a nebo do dokovacího systému, který se současně stará o jeho údržbu.

Super vychytávkou je samočistící systém SmartClean Plus. Holící strojek je zacvaknete do černé dokovací stanice a ona už se postará o jeho dobití, čištění, vysušení a komplexní údržbu. Na jedno dobití, které trvá kolem hodiny, strojek zvládne fungovat zhruba 50 minut.

philips_3

Zdroj: Philips

Zatím žádný holící strojek plně nenahradí schopného holiče, ale Philips S9031/12 z řady 9000 je skvělý parťák (i na cestách), pro kterého budete vždy zákazník číslo jedna a vždy na vás bude míst čas.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!