Tak trochu jiný osobní holič Philips S9031/12

Publikováno: 09.06.2015 08:48 | Jiří Hofbauer

Dnešní trendy velí všem mužům navštěvovat barber shopy a úžívat si péči školených holičů. Pravdou je, že to není časově levná záležitost. Současně moderní gentleman nesedí na zadku, ale mnohdy rotuje po celé světě. Několik časových pásem a neznámé prostředí není důvodem, proč by muž měl vypadat jak neandrtálec.

philips_6

Zdroj: Philips

Já osobně nikdy nebyl fanoušek elektrických holících strojků. Přiznám, vadilo mi právě to holení nasucho, které mi pleť dráždilo. Právě v tomhle ohledu je holící strojek Philips S9031/12 z řady 9000 zcela jiný. Funkce Super Lift & Cuts se stará o to, aby muž byl dokonale oholen, ale současně holení mu nijak pokožku nedráždilo a nepodíralo. Díky systému Aquatec zvládá i mokré holení. Takže nemusíte se bát ho vzít do sprchy. 3D nástavec hodně dobře kopíruje tvar obličeje jak v oblejších částech na tváři tak zvládá i přechod přes čelist na krk.

philips_1

Zdroj: Philips

Přiznejme si, že málo který muž má čas chodit co tři dny k lazebníkovi, aby mu opečovával vlas i vous. Navíc pokud se najednou ve vašem denním plánu objeví nečekaná a přitom důležitá schůzka, jako první sáhnete po telefonu a zavoláte holiči, aby z Homo sapiens sapiens udělá Homo sapiens elegantiaris. Holič má většinou nejbližší termín za tři týdny. Tak vyrazíte na jednání a doufáte, že odrostů kolem uší si nikdo nevšimne. Právě na tyhle akutní (ale i průběžné případy) je skvělý druhý nástavec zastřihovač, kterým můžete upravovat okolí kolem uší, kotlety a zátylek. Pokud zvládnete dětské vystřihovánky, tak zvládnete i tohle. Jen moc neexperimentujte. Ať místo stylu po vzoru Davida Gandy nedocílíte vzhled fanouška Dana Landy. Zastřihovač je skutečně určen na úpravu vousů a zapravení vlasů. Zvládne ale třeba i drobné úpravy ochlupení na hrudi zhruba do 5 mm. Díky funkci SmartClick je výměna holící hlavice za zastřihovací jednoduchá a rychlá.

philips_8

Zdroj: Philips

Nemohli jsme odolat a ve volných chvílích jsme se strojkem parodovali scény ze Star Treku. Jo, trochu to zavání Teorií velkého třesku. Ale! Hlavně to demonstruje, jak skvělý design strojek má. A to nám ani jednou nevyklouzl z ruky! To dokazuje, že tvar pogumovaného těla strojku skutečně skvěle padne do dlaně a velice dobře se s ním pracuje.

philips_5

Zdroj: Philips

Další výhodou je, že tenhle strojek je vyloženě určený na cesty. V balení najdete i praktické pouzdro a dobíjecí kabel. Ten můžete na cestách píchnout přímo do strojku a nebo do dokovacího systému, který se současně stará o jeho údržbu.

Super vychytávkou je samočistící systém SmartClean Plus. Holící strojek je zacvaknete do černé dokovací stanice a ona už se postará o jeho dobití, čištění, vysušení a komplexní údržbu. Na jedno dobití, které trvá kolem hodiny, strojek zvládne fungovat zhruba 50 minut.

philips_3

Zdroj: Philips

Zatím žádný holící strojek plně nenahradí schopného holiče, ale Philips S9031/12 z řady 9000 je skvělý parťák (i na cestách), pro kterého budete vždy zákazník číslo jedna a vždy na vás bude míst čas.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Soutěžní komedii Zdeňka Trošky se hosté kina smáli přesně celou čtvrtinu filmu Soutěžní komedii Zdeňka Trošky se hosté kina smáli přesně celou čtvrtinu filmu Komedie Babovřesky 3 byla soutěžní projekcí na festivalu Hrnec smíchu v Novém Městě nad Metují. V sále Kina 70 tak nechyběla trojice... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!