Taková stylová rodinka

Publikováno: 15.01.2013 12:42 | Jiří Hofbauer

Rodina jako celek. Osobitý přesto kompaktní celek složený z individuality a jedinečnosti. Spolupatřičnost doby a současně její nekonformní přerod.

Theme_web

Nová kolekce účesů In Nomine Familia vznikala z barvitých nápadů celého salónu Robert Starý. Hlavní myšlenkou bylo nahlížet na rodinu jako na stylově se doplňující celek od malých neposedů po elegantní dámy v letech. Vize byla jasná – rodina a její členové provázání společnými akcenty jednotného dotvářející jeho harmonii. Bezstarostné dětství, chuť mládí zaujmout, bohaté těhotenství i uvědomělá skutečnost života. Barevnost a nápaditost účesů předchází tvůrčí mysl a ducha každého z jeho nositelů.

Dokonalý střih nevyžaduje proporční míry jako diktují oděvní mistři na molech. Proto je nová kolekce díky naprosté důvěře spokojených zákaznic a zákazníků prezentována na skutečných lidech. Nic co se jen efektně nafotí a vyšumí. Tahle kolekce vás skutečně ovlivní.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

VLASY: Robert Starý, Jana Dohnalová, Lucie Machutová, Ferko Holák, Martin Plesar, Jindřich Machuta

MAKE-UP: Filip Novák

STYLING: Lenka Pavlů

FOTO: Nikola Šrajerová

Hodnocení článku:Komentáře

Jak se šťastně projíst veselými Vánocemi Jak se šťastně projíst veselými Vánocemi Zima je období, kdy se nejsnadněji nabírá tělesné tuk. Má to určitou spojitost s přírodou a zvířaty, kdy si ukládají k zimnímu... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!