3 tipy na stylovou domácnost

Publikováno: 10.01.2010 12:02 | Petr Hájek

Ačkoliv nás obvykle články v dámských magazínech přesvědčují o opaku, i muž může mít vybraný styl. Třeba právě do toho vašeho zapadne i některý z dnešních tipů – vtipně umístěný krb, průhledný toastovač či neuvěřitelně reálný simulátor auta.

I. Mobilní krb

Na hledění do plamenů je cosi magického. Cosi, co nás spojuje ještě s dobami, kdy jsme žili v jeskyních a oheň byl naší jedinou zbraní proti tmě, zimě a zvěři. Jistě mnoho lidí rádo zírá do krbu, ovšem na druhou stranu, je škoda neužít si jej i třeba v koupelně. S mobilním krbem vás podobné problémy ale zdaleka minou, zkrátka si jej odrolujete, kam zrovna potřebujete.


II. Průhledný toastovač

Je to zvláštní, ale firmám točícím se kolem bílé techniky skutečně trvalo desítky let než přišly s tak jednoduchým a geniálním nápadem zároveň. Toastovač Magimix Le Toaster Vision vás po ránu nechá sledovat proces pečení a postupnou změnu do odstínu, který preferujete. Toastovač je samozřejmě průhledný z obou stran a peče tradičními 4 tělesy.


III. Super simulator

Jestliže to myslíte s ježděním, ale opravdu vážně, pak rozhodně nevyhazujte 200 000 USD za nové auto,ale raději si za pouhých 191 000 USD pořiďte jeho simulátor od firmy Cruden Hexatech. Vše je umístěno na hydraulické třínožce a propracovaný program zvládne simulaci mnoha typů vozidel, takže má uživatel jednou dojem, že se prohání s offroadem, jindy zase na Formuli 1 atd. O grafiku se zde stará celkem trojice 42“ obrazovek. Celá věcička je natolik skvělá, že na ní dokonce i tvůrci aut testují svoje nejnovější designy.

Hodnocení článku:Komentáře

Průvodce galaxií metrosexuála Průvodce galaxií metrosexuála Motto: „Nechci být jako ti druzí, naopak chci, aby ti druzí chtěli být mnou.“ Metrosexuál... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!