4 elektronická zařízení, jež vám usnadní hubnutí

2011-07-26-1
26.07.2011 14:21 | Petr Hájek

Poslední dobou začíná být vidět stále těsnější prolnutí oblasti elektronické a té věnované fitnessu a hubnutí. Tam, kde dřív musely stačit obstarožní analogové stopky a námaha je dnes nabízena řada přístrojů, s nimiž se hubne ale doopravdy samo.

1. Wi-Fi váha

Ačkoliv tato váha stojí celých 159 USD, počet funkcí, které vám nabízí na oplátku, je fantastický - připojí se k domácí Wi-Fi síti, uploadne vaše data na server (BMI, váhu, objem tuku, ...) a poté vás nechá s těmito údaji dále pracovat. Je na vás, zda si je vynesete do grafu či je budete sledovat na svém iPhonu či Android OS zařízení.

 

2011-07-26-1

 

2. Měřič tlaku pro Apple

Jestliže vlastníte nějaký ten smartphone od Apple, pak by vám mohl přijít vhod podobný měřič tlaku v ceně 129 USD. Data můžete opět zveřejnit na webu (jen pro sebe samozřejmě) nebo je popřípadě poslat svému doktorovi. Podobná hračka vám opět ušetří něco starostí tehdy, když si musíte tlak pravidelně kontrolovat.

 

2011-07-26-1

 

3. Pedometr Fitbit

Počítání kroků, popřípadě běhání jen na známých tratích, to jsou záležitosti, které již dnes můžete nechat v historii a užívat si pohodlí, jaké vám poskytují kvalitní pedometry sloužící ke změření vámi ušlé/uběhlé vzdálenosti. Podobná udělátka stojí okolo 100 USD a využijete je také třeba při turistice, počítání spálených kalorií po určité trase apod.

 

2011-07-26-1

 

4. Tichý budík Lark

Asi si právě říkáte, jak to může asi fungovat, když budík by přece měl být co nejhlasitější, aby vás spolehlivě probudil. Pak jste zřejmě ale neslyšeli o tichém budíku Lark (129 USD). Ten vás nebudí tradičním hlasitým vřískáním, ale jemnou vibrací na zápěstí. To se hodí mimo jiné i tehdy, když svým tradičním alarmem budíte i další nezúčastněné členy domácnosti.

 

2011-07-26-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!