BLU Products VIVO 4.3

Publikováno: 06.08.2012 13:17 | Petr Hájek

První smartphone světa se Super AMOLED Plus displejem a duálním slotem na SIM karty...

 

2012-08-06-1

Zdroj: Dvice

Co si budeme povídat, jestli nějakou firmu člověk nemá vysloveně spojenou s mobilními novinkami, je to určitě právě BLU Products. Jde o jihoamerickou firmu s velkými ambicemi a touhou přinášet své novinky do celého světa. A možná právě s dnešním modelem trefila společnost takříkajíc do černého...

Novinka staví na Androidu verze 4.0 aneb Ice Cream Sandwich. Super AMOLED Plus displej disponuje docela standardním rozlišením 480 x 800 pixelů a má úhlopříčku 4,3". Kromě GSM (Quad Band) tu najdete rovněž i podporu 3G HSDPA, no a samozřejmě, jak se sluší na podobnou novinku, i Bluetooth 3.0 a Wi-Fi.

BLU Products VIVO 4.3 vás nechá použít celkem dva digitální fotoaparáty, respektive videokamery. První má 8 Mpix a druhá (dopředu mířící) 1,3 Mpix. Video jde nahrávat maximálně v HD rozlišení 720p. Nechybí zde přirozeně ani populární a nejrozšířenější 3,5mm audiojack.

Procesor tepe na 1 GHz a jde o dual-core. No a svá data si zde můžete uložit do celkem 4 GB zde vestavěné flashe. Kdyby to snad bylo někomu málo, má tu i microSD slot. A jak jsme již prozradili dříve, do smartphonu jde vložit i dvě SIM zároveň.

A teď to nejlepší, to vše přijde v neuzamčené verzi na pouhých 249 USD, což je cena více než líbivá...


Hodnocení článku:Komentáře

Petr Koukal, jeho sportovní život a olympiáda 2012 Petr Koukal, jeho sportovní život a olympiáda 2012 Rychlost, síla a vytrvalost jsou tím, co ho žene kupředu. Jak na kurtu, tak i v soukromí. Je zábavný stejně jako sport, ve kterém... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!