Bondovka i.Tech SolarVoice 908 se solárním napájením

Tech SolarVoice 908
i.Tech SolarVoice 908
21.12.2009 01:22 | Petr Hájek

Každá z firem občas slaví nějaký ten technologický průlom a firma i.Tech stojící za dnes představenou bezdrátovou bondovkou i.Tech SolarVoice 908 na tom není jinak. A jaký že to průlom měla firma na mysli? SolarVoice 908 je vůbec první solární bondovku i.Techu, takže se mu bez dalších dlouhých řečí podívejme na zoubek.

Jak je dnes díky technologii Bluetooth dobrým zvykem, zařízení se páruje s mobily i smartphony zcela bezchybně. Plně nabité příslušenství slibuje výdrž kolem 5 h hovoru či 140 h ve standby režimu (při napájení z tradičního akumulátoru). Díky solárnímu dobíjení se ale bondovka i.Tech SolarVoice 908 na slunci pyšní prakticky nekonečným stand-by.

Ačkoliv je největším „tahákem“ bondovky jednoznačně právě zmíněná láska k opalování (dobíjení je signalizováno malou zelenou LEDkou), disponuje zařízení také řadou dalších příjemných novinek: Technologie Multipoint kupříkladu umožňuje mít bondovku připojenou ke dvěma mobilům zároveň.

Provedení jako takové je bezproblémové - pro bezpečnější usazení za uchem je i.Tech SolarVoice 908 vybavena spolehlivým plastovým držátkem. A ještě si povězme o fyzických parametrech: Váha dosahuje pouhých 12 g a rozměry 54,5 x 17,3 x 12,5 mm. Přístroj je distribuován včetně malé plastové kolébky pro pohodlnější dobíjení i práci.

SolarVoice 908

Pokud jde o kvalitu zvuku, tak i zde by měl model excelovat. Dokonce i ve velmi hlučných prostředích slibují tvůrci (díky speciální hluk-rušící technologii) jasný a zřetelný poslech. Vestavěný Bluetooth čip je specifikace 2.1 + EDR Class 2. Bondovka se již prodává a přijde zhruba na 65-70 USD.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!