Calisto chystá trojúhelníkové tablety

Publikováno: 25.12.2011 13:42 | Petr Hájek

Co svět světem stojí, byly tablety vždy obdélníkové nebo čtvercové, je tedy zřejmé, že tady zatím ještě spí netušený stylový potenciál...

 

2011-12-25-1

 

Vše začalo jako nevinný vtípek a imitace The Office (americký komediální seriál z NBC věnující se každodennímu životu několika kancelářských týpků). Eric Calisto si zkrátka řekl, že to není špatný nápad, takže proč jej také ihned nerealizovat. Dotyčný dosud nesestavil konkrétní model, zatím se ke všemu pouze odhodlal a shání finance prostřednictvím internetu. No a pokud je sežene, zařízení si pojmenuje první dárce a i pak vše půjde, jak má, začnou se na trhu objevovat tablety tohoto typu.

A proč se rozhodl autor právě k tomuto tvaru? Zde je jeho vyjádření k věci: "Díval jsem se na prodejní čísla existujících tabletů stará pár měsíců a došlo mi, že se trojúhelníková verze tabletu nemůže prodávat s až zas o tolik horším výsledkem. Kdoví, třeba dokonce i lepším?" No a jelikož si Eric velmi považuje své kreativity a seriálu The Office, rozhodl se vše spojit a vytvořit právě tento tablet ze série.

Vlastnosti nebo prototyp zatím neexistují. Takže jaké hrozí podobnému nápadu nebezpečí kromě evidentní záměny v rozespalosti za včerejší sendvič a ukousnutí rohu? Jsou to samozřejmě peníze - autor potřebuje sehnat do 21.ledna 25 000 USD, aby zahájil výrobu. Jestliže tedy máte volné prostředky, rádi investujete a vlastníte stylové technologické hračky, rozhodně se můžete také přidat.

Jednu věc ale přece jen tento tablet svým tvůrcům nabídne: nebudou hrozit žaloby ze strany Apple, která poslední dobou žaluje každého (viz aféra se Samsungem Galaxy Tab, jenž se v Německu nesměl prodávat), jehož tablet je svým tvarem trochu podobný jejich iPadům (ano, také je nám známo, že podobné jsou tablety všechny asi jako notebooky nebo monitory, ...).

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!