Co všechno umí moderní toalety?

Publikováno: 02.02.2012 13:12 | Petr Hájek WC nám během desetiletí učinily skutečně nečekaný skok - od několika sbitých prken, až po moderní hi-tech hračky, jenž toho často umí více, nežli vaše PC...

1. Integrovaná sprcha

Velice často se v poslední době objevuje koncept jeho spojení s bidetem v jedno. Fajnovější kousky si poradí i s různými typy trysek, teplotami, všelijakými masážními akcemi nebo horkým vzduchem, jenž ochotně vysuší právě mokré partie po umytí.

 

2012-02-02-1
 

 

2. Vyhřívaná sedátka

Za té situace, že jste někdy byli nuceni sednout si rozespalí na ledové sedátko a pokoušeli se během konání potřeby nepřimrznout, jsme si jisti, že vás tento zlepšovák dokonale potěší. Technologie nefunguje až po dosednutí, ale dálkovým senzorem - když si sednete, již chcete na teplo.

 


 
2012-02-02-2

 

3. Deodorizace

Poté, co je WC úspěšně použito, bývá obvykle standardní postup rozehnat zde vzniklé pachy - tradičně postačí otevření okénka nebo všelijaké silné voňavky. Ovšem, proč na ně vůbec myslet, když to můžete nechat také na moderním chytrém WC?

 


 
2012-02-02-2

 

4. Lékařské pomůcky

Moderní toaleta, to není jen vše výše řečené, ale také občasné hraní si na doktory... Opravdu. Nežli si přečtete noviny, změří vám WC tlak, teplotu, stupeň cukru v moči a když už je v tom, tak i míru tělesného tuku (bez obav, vše jsou to neinvazivní metody...).

 


 
2012-02-02-2

 

5. Zvukové efekty

V některých zemích je populární přehlušit vaše konání potřeby všelijakými efekty - třeba opakovaným splachováním a tak podobně. Třeba tento kousek na snímku jakoby splachuje a vy nejste slyšet.

 

2012-02-02-2
 

 

6. Ráj na zemi

Pro většinu lidí je WC malým rituálem, takže když na vás někde na nádraží klepe 5 dalších lidí, ať se činíte, rozhodně to věci neprospěje, jelikož něco se prostě uspěchat nedá. Moderní WC se snaží uživateli zpříjemnit ještě jednu důležitou věc - počas jeho sezení vyluzuje relaxační hudbu nebo zvuky moře, ptáků atd. atd.

 

2012-02-02-2
 

 

 


 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!