Elektrická osobní doprava je nyní dostupná pro každého!

Robin M1
Robin M1
15.03.2012 22:11 | Tisková zpráva

Na evropský trh přichází novinka roku 2012 - osobní transportér Robin M1, který je díky své skladnosti a nízké ceně dostupný široké veřejnosti.

Robin M1 je novinkou roku 2012 v elektrické dopravě. Je elegantní, moderní, lehký a levnější než podobné produkty na trhu (je 3x levnější než konkurenční produkt). Robin M1 má kompaktní rozměry, a tak se dá snadno uložit do kufru! To je to, co jej odlišuje od jiných transportérů, které vyžadují větší úložný prostor. Na jedno nabití, které trvá 3 hodiny, může Robin M1 ujet až 30 km při maximální rychlosti 20 km/h - to ho předurčuje k využití při turistice, prohlídce míst či památek.

Jeho předními výhodami jsou rozměry (celková šířka: 46,4 cm, celková výška: 115 až 140 cm, hmotnost: 20 kg) a jednoduchá ovladatelnost přizpůsobená pro pohyb na výstavách, skladnost při přesunu a v neposlední řadě také moderní vzhled, zajišťující velkou pozornost. Z tohoto důvodu je Robin M1 ideální nejen pro osobní účely, ale i pro propagaci firemních služeb a produktů.

Lze jej doplnit mnohým příslušenstvím, jako například: mikrofon, držák na notebook, držák na golfové hole, reklamní banner, světelné efekty, polepy na míru.

Výhodou je i možnost propojení a ovládání transportéru chytrým telefonem. Robin M1 bude v prodeji od 12.3. za 55 400 bez DPH, víc informací o něm můžete najít na stránkách jeho distributora v ČR, XRIDE Group s.r.o.

Robin M1
Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!