Francouzský polibek přes internet realitou

Publikováno: 10.05.2011 15:45 | Petr Hájek
Ačkoliv to zní celé jako hloupost (nakonec, jak poslat a cítit dotek přes dráty?), japonští vědci opět dokázali nemožné... !
 
2011-05-10-1
 
Zařízení imitující polibek je překvapivě primitivní a jednoduché: připomíná krabičku, z níž na jedné straně trčí jakési ploché rotující brčko. Studentům japonské Kajimoto Laboratory se prý podařilo k imitaci polibku využít právě to a jeho jemné motoriky + rotací. 

Jak se zdá, zařízení reaguje na dotek jazyka a poté rotuje stejným směrem, jako jazyk, který se ho právě dotkl. Vjem je prý neskonale podobný běžnému francouzskému polibku. Intenzivní, mocný a osoba má zkrátka dojem, že dostává nebo dává pusu. Pro našince možná neobvyklé, ovšem u národa, který si libuje ve virtuálních přítelkyních, manga a podobných věcech, proč ne... 

Celý koncept je kapku neosobní, nicméně je určitě na vyšší úrovni, nežli již existující mobily s houbičkou imitující ústa. Objevily se rovněž jisté imitace vyloženě sexuálního rázu, ovšem ty pohltil (opět pro jejich neosobitost) prach dějin.

Autor zařízení se již nechal slyšet, že neplánuje zůstat jen u dotekové odezvy, ale hodlá přidat i vlhkou stránku věci, dále dýchání, teplo a další "lidské" rozměry. Vynález má údajně také zvládnout i jakési "líbací vzorce", což není nic jiného, nežli unikátní kombinace právě řečených faktorů pro každou osobu. 
Hodnocení článku:Komentáře

Levi's se v létě vrátí do školy, nebo aspoň na prázdniny. A pro studenty s 40% slevou! Levi's se v létě vrátí do školy, nebo aspoň na prázdniny. A pro studenty s 40% slevou! Letní Levi’s prožívá Back to school i když asi jen na prázdniny. Dva měsíce volna a žádné starosti, kdo by si to nechal ujít.... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!